SketchUp –  rychlé zpracování designu ve 3D

 

SketchUp PRO a nový V-Ray 3 je velmi výkonný 3D skicař a modelář pro tvorbu designu, návrh hmoty, 3D modelů (z různých oborů) od koncepční fáze návrhu až po podrobné zpracování detailu. Obsahuje jednoduché a velmi intuitivní kreslící a editační nástroje, což umožňuje komukoliv modelovat ve 3 D – snadno, rychle a efektivně.
Nedílnou součástí programu je výkresový modul LayOut pro prezentování vašich projektů a tvorbu dokumentace. LayOut vytváří vícestránkovou dokumentaci, do které lze přidávat jednotlivé objekty: modely SketchUpu, grafiku – např. logo, rozpisky, text a kóty. Jakémukoliv pohledu na model SketchUpu lze přiřadit různá výkresová měřítka (pohled i měřítka jsou nastavitelná přímo v LayOutu) a umístit je na společnou stránku.

 

SketchUp je využitelný všude tam, kde je třeba prezentovat vlastní myšlenku pomocí názorného návrhu ve 3D prostoru a tím usnadnit vlastní komunikaci se zákazníkem.

 

SketchUp je v současné době využíván v mnoha oborech: Architektura, Interiéry, Výroba nábytku, Urbanismus, Zahradní architektura, Kamna a krby, Výstavnictví, Průmyslový design, Strojírenství …

3A9E30C1430F0BAEE23B32DC6A16EEBE7F4EF0D46CA7348212pimgpsh fullsize distr

 

[row margin_bottom=”no” equal_height=”yes”] [column size=”1/2″]creative[/column] [column size=”1/2″][/column] [/row]

 

Obecné vlastnosti programu SketchUp PRO

 

3D Warehouse – bohatá zásobárna uživatelsky vytvořených komponent
Velkoformátový tisk ve vysokém rozlišení
Import a export 2D a 3D modelů
Export animací do AVI a MOV formátů
Velkoformátový tisk ve vysokém rozlišení

 

 Chcete vědět více? Navštivte naše stránky  www.sketchup.cz

 

[button url=”images/datasheet/sketchup.pdf” target=”blank” background=”#e8263a” background_hover=”#ed5464″]Produktový list[/button]

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *