Logo 3E Praha Engineering, a.s.

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS!

Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Nezmeškejte příležitost se dozvědět více o tom, jak nové verze SOLIDWORKS mohou posunout Vaše projekty dále. Registrujte se dnes a využijte výhod našich EXKLUZIVNÍCH SLEV a špičkové technické podpory!

O workshopu

(O Snídani se SOLIDWORKS)

Zajímají Vás nejnovější funkce a vylepšení v SOLIDWORKS 2024? Co je platforma 3DEXPERINECE a jaké výhody Vám přináší? Připojte se k nám na exkluzivním online workshopu, kde nejenže odhalíme klíčové novinky a možnosti licencování, ale také Vám představíme výhody naší špičkové technické podpory a EXKLUZIVNÍ cenovou nabídku právě pro Vás!

Workshop pořádáme celkem ve TŘECH termínech, z čehož 2x se s námi můžete potkat online a 1x osobně(Vámi preferovaný termín a způsob setkání si můžete vybrat v přihlašovacím formuláři.)

Pokud se s námi rozhodnete setkat osobně, můžete se těšit na bohatou snídani formou bufetu v Dolních Břežanech. Máme zajištěn skvělý podkrovní prostor, velké plátno a audio – zkrátka vše, co je potřeba. 

Místo setkání je hned vedle sídla zastoupení společnosti Dassault Systèmes, proto bude k dispozici parkování pro 7 osobních aut. Dále je možnost bez problému parkovat na hodinách v okolí, či v parkovacím domě (10Kč/hodinu), vzdáleném 5 minut chůze. 

PŘIHLASTE SE NA SNÍDANI SE SOLIDWORKS IHNED!

Kdy a kde?

Můžeme se vidět:

  • 25. 4. 2024 (online, 13 – 14 hodin)
  • 21. 5. 2024 (osobně, od 9 hodin)
  • 28. 5. 2024 (online, 13 – 14 hodin)

Kde:

Cena: Zdarma

Registrace na online workshop se uzavírá v den konání v 11 hodin.
Při přihlášení do ZOOM, prosíme, použijte formát jména: příjmení, název firmy (např. Novák, 3E Praha). Předem Vám děkujeme.

Kdo Vás workshopem provede?

Náš tým ve společnosti 3E Praha Engineering, a.s. se skládá z oddaných profesionálů s bohatými zkušenostmi v oblasti inženýrství, designu a vývoje softwaru, což zajišťuje, že našim klientům dodáváme pouze ta nejlepší řešení.

tým 3e praha

Jaroslav Malina

Obchodní ředitel 3E Praha Engineering, a.s.

Školení cad | cam

František Dvořák

Vedoucí technik CAD oddělení a specialista na SOLIDWORKS

Ondřej Potužák

Strategic Accounts Manager Dassault Systèmes

Pavel Aliger

Obchodní ředitel - CSF

Každá Vaše myšlenka má potenciál stát se přelomovou ve svém oboru. Připojte se k nám, abychom společně odhalili, jak nejnovější inovace v SOLIDWORKS mohou transformovat Vaše projekty a pomoci Vám tvořit budoucnost.

František Dvořák
Vedoucí technik CAD oddělení a specialista na SOLIDWORKS

Prostředí SOLIDWORKS 2024

Nahlédněte jak vypadá prostředí SOLIDWORKS 2024 ve spojení s 3DEXPERIENCE.

Zaregistrujte se nyní na náš workshop a získejte přístup k exkluzivním slevám na obnovy licencí. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k ušetření a zefektivnění Vaší práce s nejnovějšími technologiemi SOLIDWORKS!

Místa jsou omezená, tak neváhejte a registrujte se dnes, abyste si zajistili své místo na tomto neopakovatelném webináři.

Přihlaste se ZDARMA

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Akce / Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024