Jedno „MÍSTO PRAVDY“ pro Vaše data a informace

Nahraďte informace uložené v různých systémech a soubory uložené na různých úložištích
JEDNOTNÝM ŘEŠENÍM pro komunikaci a správu dokumentace v cloudu.
Využijte možností, které nabízí platforma 3DEXPERIENCE v oblasti komunikace a PDM pro zvýšení produktivity vašeho týmu a omezení vzniku chyb.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

Poradíme Vám s výběrem vhodných nástrojů pro Váš projekt a navrhneme efektivní řešení pro maximální úsporu času a nákladů.
Úspěšně Vás provedeme na Vaší cestě "OD MYŠLENKY K VÝROBKU"!

Proč online PDM?

Spolupracujte prostřednictvím nástrojů 3DEXPERIENCE!

Uživatelé CAD systémů z řad konstruktérů a technologů, ale i vedoucí projektů a manažeři z vlastní zkušenosti vědí, jak důležitá je správa konstrukční a výrobní dokumentace. Řada společností však specializované nástroje pro správu dokumentace (PDM systémy) nepoužívá s odkazem na vysoké náklady spojené s nasazením systémů, jejich údržbou, nutnosti investic do serverů atd. Společnost SOLIDWORKS Corp. nabízí řešení pro správu konstrukční dokumentace založené na platformě 3DEXPERIENCE, které je provozováno jako služba. Uživatelé CAD systému SOLIDWORKS mají sadu nástrojů pro správu dokumentace k dispozici v rámci předplatného. Nasazení správy dokumentace nebylo nikdy snadnější – stačí se přihlásit.

Možnosti sdílení a správy dokumentace v cloudu.

Nejen data CAD systému SOLIDWORKS, ale i veškeré další typy souborů můžete snadno sdílet, prohlížet a připomínkovat nejen v rámci vašeho týmu, ale i mimo něj. Vaši kolegové, externí spolupracovníci, dodavatelé i zákazníci se stanou členy týmu, který pracuje vždy s aktuálními daty v jednotném prostředí.

Soubory CAD systémů, obecné přenosové formáty, data ve formátech Microsoft Office, i řadu dalších typů souborů je možné v prostředí webového prohlížeče zobrazit, doplnit k nim popisy a komentáře, vytvořit rozhozené pohledy, řezy a odměřovat. Komunikace napříč týmem tak bude jednoznačná, v přehledně uspořádaných vláknech.

Nejen uživatelé CAD systémů, ale i ostatní členové vašeho týmu ocení možnost vyhledávat dle celé řady kritérií a uživatelských vlastností souborů. Snadno tak vyhledáte například všechny součásti z daného materiálu, součásti v konkrétní revizi, součásti upravené v daném období atd.

Soubory uložené ve správě dokumentace lze jednoduše vyhledat a zobrazit jejich uživatelské vlastnosti, historii změn a stav životního cyklu. Otázky typu „Je tento výkres platný?“, „Jaká verze součásti má být použita pro tuto sestavu?“, „Čím se liší oprava B a oprava C?“ se tak stanou navždy minulostí.

Nástroje pro správu dokumentace jsou integrované přímo do CAD systému SOLIDWORKS. V podokně úloh SOLIDWORKS tak uživatelé mají k dispozici přehledně uspořádané informace o verzích součástí a stavu životního cyklu s řadou užitečných možností jako je načtení jiné verze součásti, změna životního cyklu (např. schválení), uzamčení součásti atd.

Zařazením nástrojů pro správu dokumentace do vašich procesů získáte možnosti pro automatické přidělení čísla výkresu, automatické doplnění indexu opravy do rohového razítka, automatického exportu do přenosových formátů při schválení a řadu dalších možností.

Online PDM jako součást údržby SOLIDWORKS?

Sdílejte a připomínkujte!

3DSWYMER

3DSWYMER je vstupenkou do platformy 3DEXPERIENCE, vstupenkou do online služeb, které byly od počátku navrženy pro korporátní prostředí. V prostředí webového prohlížeče budete moci snadno sdílet data s kolegy i spolupracovníky mimo vaši společnost, vyhledávat dle nejrůznějších kritérií, připomínkovat návrhy kolegů a sledovat komunikaci v přehledně uspořádaných vláknech.

Přehrát video
Přehrát video

PDM v cloudu!

Collaborative Industry Innovator

Rozšiřuje možnosti online sdílení a připomínkování o funkcionality správy dokumentace (PDM) jako například zobrazení struktury sestav, porovnání různých verzí souborů, zobrazení historie dokumentů, nástroje pro správu úkolů, správa podnětů a pokročilé nástroje pro vedení změnového řízení.

Integrace PDM do prostředí CAD systému!

Collaborative Designer for SOLIDWORKS

Integruje nástroje pro správu dokumentace do prostředí CAD systému SOLIDWORKS. V podokně úloh SOLIDWORKS uvidíte informace o verzi souboru, stavu životního cyklu a další informace dle vašeho výběru. Přímo z CAD systému SOLIDWORKS si budete moci soubory uzamknout, načíst jinou verzi souborů a změnit jejich stav.

Přehrát video

PROČ POUŽÍVAT NÁSTROJE PRO KOMUNIKACI A SPRÁVU DOKUMENTACE V CLOUDU?

Vzhledem k tomu, že požadavky na vývoj a výrobu rostou, závisí Váš úspěch na schopnosti pracovat rychleji a efektivněji než Vaši konkurenti. Vymyslíme a navrhneme pro Vás celkové řešení od procesů vývoje až po výrobu s důrazem na efektivitu, rychlost a minimalizaci nákladů.

Implementace

Jednou z hlavních výhod software provozovaného jako služba je rychlá implementace bez nároků na investice do IT infrastruktury zákazníka a nároků na správu IT obecně. Nasazení software se v případě platformy 3DEXPERIENCE zúží na nastavení software dle požadavků zákazníka a školení uživatelů. Čas, který uplyne od rozhodnutí o pořízení online nástrojů po jejich začlenění do vašich běžných podnikových procesů bude výrazně nižší než v případě tradičních nástrojů instalovaných na vaší infrastruktuře. Přidání dalších členů vašeho týmu a případné připojení externích dodavatelů a zákazníků bude otázkou minut.

Naše odbornost a znalosti jsou certifikovány společností Dassault Systemes.
Jsme držiteli nejvyšších úrovní v technických certifikacích.

Design / Engineering

Simulation

Management / Collaboration

Marketing / Sales

Logo_3E_PNG_bila

Jsme připraveni řešit jakoukoli Vaši výzvu, se kterou za námi přijdete! Naši pracovníci nejsou jen odborně vyškolení specialisté, jsou to zejména profesionální technologové a konstruktéři, kteří trpělivě a pozorně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům. Následně pro Vás vymyslí a sestaví ŘEŠENÍ, které Vám pomohou nainstalovat a implementovat.

Ta hlavní přidaná hodnota potom spočívá v následné PODPOŘE ve Vašem vlastním reálném provozu, kde Vám naši technici pomohou dosáhnout Vámi požadovaného výsledku s maximální efektivitou a minimem nákladů.

Chcete cenovou nabídku nebo domluvit konzultaci?

Kontaktujte nás!

Uděláme maximum pro to, abyste dosáhli Vašich cílů.

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.

Aktuality 3DEXPERIENCE

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.