SOLIDWORKS Electrical

Vytvářejte návrhy elektro pomocí jedinečné sady nástrojů obsažených v software SOLIDWORKS Electrical. Výjimečné produktivity a kvality výstupní dokumentace dosáhnete jak v základním 2D návrhu (schéma), tak i v komplexních projektech s vazbou na návrh mechanické části ve 3D.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

Poradíme Vám s výběrem vhodných nástrojů pro Váš projekt a navrhneme efektivní řešení pro maximální úsporu času a nákladů.
Úspěšně Vás provedeme na Vaší cestě "OD MYŠLENKY K VÝROBKU"!

Správa projektové dokumentace profesionálně.

Co je systém SOLIDWORKS Electrical?

SOLIDWORKS Electrical je sada konstrukčních nástrojů CAE (Computer-Aided Engineering), které jsou přímou součástí portfolia konstruktérských a simulačních řešení SOLIDWORKS. Software SOLIDWORKS Electrical pomáhá konstruktérům snižovat rizika spojená s inovacemi, což umožňuje společnostem dostat výrobky na trh rychleji a s nižšími náklady, protože se sníží potřeba prototypů. Díky výkonné a intuitivní sadě návrhových funkcí mohou konstruktéři vytvářet integrovaný návrh v raných fázích procesu. To pomáhá snížit nebo dokonce eliminovat potenciální defekty a vyhnout se tak nákladným přepracováním návrhu, což šetří čas i peníze.

Poznejte
SOLIDWORKS Electrical
z blízka!
Přehrát video

Proč zvolit SOLIDWORKS Electrical?

Software SOLIDWORKS Electrical pomáhá společnostem zjednodušit proces navrhování elektrických zařízení a umožňuje současné rozvíjení elektrických i mechanických aspektů návrhu. Software SOLIDWORKS Electrical je jedinečný ve své schopnosti poskytovat obousměrné propojení mezi elektrickými schématy a konstrukčními 3D modely v SOLIDWORKS. To poskytuje výhodu jakékoli společnosti, ve které na jednom projektu spolupracují dva až tři uživatelé a mít aktuální a synchronizované informace je pro ně nutnost.

Automatizace

Zdlouhavé a opakující se úkony jako například vytváření křížových odkazů, označování čísel vodičů, zapojení na svorkovnicích a opakované vkládání částí schématu je v prostředí SOLIDWORKS Electrical automatizované v maximálním možném rozsahu.

Týmová práce

SOLIDWORKS Electrical využívá rozsáhlou knihovnu symbolů (2D) a součástí (3D), která je kdykoli dostupná všem členům týmu. Využijte jedinečné nástroje pro souběžnou práci více návrhářů elektro na jenom návrhu.

Propojení 2D a 3D návrhu

Knihovny SOLIDWORKS Electrical obsahují vazbu mezi symbolem pro jedno-liniové schéma, více-liniové schéma a součástí pro vložení do 3D modelu. Snadno tak získáte kompletní elektromechanický návrh včetně možnosti zobrazit reálnou délku vodičů v kusovnících.

Výstupy dle oborových zvyklostí

SOLIDWORKS Electrical vám umožní mimořádné produktivně vytvářet výstupy (schéma, kusovník, reporty atd.) v souladu s oborovými zvyklostmi. Vytvořte výstupy z Vašeho návrhu jedním stisknutím tlačítka.

Nejpokročilejší generace nástrojů pro návrhy elektro.

S rozvojem výpočetní techniky a CAD systémů obecně prošel návrh elektro několika fázemi vývoje. V první fázi se návrháři elektro museli spokojit s obecnými nástroji 2D CAD systémů. Další fází vývoje byl vznik nadstaveb pro elektro pro obecné 2D CAD systémy. Moderní systémy pro návrh elektro, mezi které SOLIDWORKS Electrical bezesporu patří, byly od počátku vyvíjené s ohledem na specifické potřeby návrhářů elektro a umožňují kromě návrhu elektro schématu (2D) i vložení jednotlivých součástí a vodičů do 3D modelu. Výsledem tak může být kompletní elektro-mechanický návrh.

SOLIDWORKS Electrical 3D

Integrace mechanického a elektro návrhu.

SOLIDWORKS ELECTRICAL 3D řešení umožňuje integraci dat návrhu elektrického systému s 3D modelem stroje nebo jiného výrobku v SOLIDWORKS – obousměrně a v reálném čase. SOLIDWORKS Electrical 3D umožňuje uživatelům umísťovat elektrické součástky a používat pokročilou technologii trasování SOLIDWORKS pro automatické propojení prvků elektrického návrhu v rámci 3D CAD modelu. Uživatelé mohou určit optimální délku vodičů, kabelů a svazků, to vše při zachování synchronizace návrhu 2D/3D a kusovníku.

SOLIDWORKS Electrical Schematic

Urychlete svůj 2D návrh elektro!

SOLIDWORKS Electrical Schematic vznikl na základě požadavků návrhářů elektro s cílem optimalizovat tvorbu návrhu ve 2D. SOLIDWORKS Electrical Schematic nabízí celou řadu inteligentních nástrojů, které umožňují návrhářům elektro vytvářet jedno-liniová i více-liniová schémata s vynaložením nejmenšího možného úsilí. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro verzi instalovanou lokálně, na vašem zařízení, nebo pro verzi podporující spolupráci v rámci týmu prostřednictvím platformy 3DEXPERIENCE.

Přehrát video
Electrical Schematic Designer

Návrhy elektro v cloudu

Uživatelé SOLIDWORKS Electrical mohou mít data projektů a serverovou část systému (databáze a knihovny) umístěnu na vlastním serveru. Další možností je využít online nástrojů 3DEXPERIENCE. Role Electrical Schematic Designer rozšiřuje možnosti SOLIDWORKS Electrical o integraci do nástrojů pro sdílení a spolupráci 3DEXPERIENCE a využívá i databázi a knihovny uložené v cloudu.

Vybavte se profi systémem SOLIDWORKS Electrical

Vzhledem k tomu, že požadavky na vývoj a výrobu rostou, závisí Váš úspěch na schopnosti pracovat rychleji a efektivněji než Vaši konkurenti. 

Naše odbornost a znalosti jsou certifikovány společností Dassault Systemes.
Jsme držiteli nejvyšších úrovní v technických certifikacích.

Design / Engineering

Simulation

Management / Collaboration

Marketing / Sales

Manufacturing / Production

Logo_3E_PNG_bila

Jsme připraveni řešit jakoukoli Vaši výzvu, se kterou za námi přijdete! Naši pracovníci nejsou jen odborně vyškolení specialisté, jsou to zejména profesionální technologové a konstruktéři, kteří trpělivě a pozorně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům. Následně pro Vás vymyslí a sestaví ŘEŠENÍ, které Vám pomohou nainstalovat a implementovat.

Ta hlavní přidaná hodnota potom spočívá v následné PODPOŘE ve Vašem vlastním reálném provozu, kde Vám naši technici pomohou dosáhnout Vámi požadovaného výsledku s maximální efektivitou a minimem nákladů.

Chcete cenovou nabídku nebo domluvit konzultaci?

Kontaktujte nás!

Uděláme maximum pro to, abyste dosáhli Vašich cílů.

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.