Prohlížejte 2D a 3D CAD soubory snadno a rychle!

SpinFire Enterprise poskytuje celé Vaší organizaci jednotný způsob prohlížení CAD souborů, překladu CAD souborů a komunikace. Této rychle rozvíjející se platformě důvěřují konstruktéři z automobilového průmyslu již více než 15 let.
Spinfire by Actify - Logo
Nevíte, jestli je pro Vás SpinFire vhodné řešení?

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

Poradíme Vám s výběrem vhodných nástrojů pro Váš projekt a navrhneme efektivní řešení pro maximální úsporu času a nákladů.

Budoucnost v prohlížení
CAD souborů je tady!

Co je SpinFire Enterprise?

SpinFire Enterprise je řešení, které otvírá a sdílí konstrukční CAD data, aniž by bylo nutné kupovat další drahé licence.
Na rozdíl od jiných běžných CAD prohlížečů na trhu poskytuje SpinFire Enterprise Vaší organizaci neomezený přístup k prohlížení CAD dat a interakci na konstrukčních projektech pro celou společnost, ať v kanceláři, doma, nebo na cestách…

Se SpinFire Enterprise budete mít celofiremní řešení, které Vám umožní komunikovat, spolupracovat a orientovat se v projektu jako nikdy předtím. To vše v cenově dostupném a snadno spravovatelném předplatném.

Poznejte SpinFire!
Přehrát video
Zlepšete plán hry!

Proč využívat SpinFire Enterprise?

Doposud byly prohlížeče CAD, na rozdíl od nákupu drahých licencí CAD a práce s více formáty, prostředkem, jak poskytnout nezávislým technickým pracovníkům nákladově efektivní přístup k souborům CAD.
Celý podnik však může mít nyní prospěch z toho, že s modely CAD mohou pracovat všechny týmy.

Komunikace

Více než 10 jazykových mutací umožňuje komukoli zanechat zpětnou vazbu, požadavky na změny a poznámky k souborům CAD.

Spolupráce

S podporou multi-CAD můžete sdílet modely mezi interními i externími týmy. SpinFire Enterprise splní všechny vaše potřeby sdílení CAD a funguje v kanceláři, doma i na cestách.

Přístup k datům odkudkoli a kdykoli

SpinFire Enterprise splní všechny Vaše potřeby sdílení projektů a funguje v kanceláři, doma i na cestách.

Intuitivní

Ve SpinFire se dokáže rychle zorientovat i méně zaučený specialista a najít všechny důležité funkce a výpočty.

Multi formátový

SpinFire Enterprise poskytuje vám a vašemu týmu vše, co potřebujete k prohlížení a dotazování sestav, dílů a výkresů ve všech hlavních 2D a 3D CAD formátech .

Zapojte zákazníky

V reálném čase komunikujte společně se zákazníky nad projektem. Připomínkujte, hodnoťte, sdílejte, prohlížejte.

SpinFire vyniká tím, že umožňuje snadný přístup k datům komukoli a kdekoli

  • Komunikace nabídky: Prohlížejte a hodnoťte jednotlivá data, abyste pomohli rozvoji projektu od návrhu po výrobu, a získali tak rychle zákazníkovu důvěru ve Vaší nabídku.
  • Pro obchodníky: Vizuálně sdílejte a komunikujte nad návrhem modelu se zákazníky, abyste zdůraznili svou odbornost a zajistili si tak přehled při kontrolních schůzkách.
  • Pro inženýry: Přehledně komunikujte změny v návrhu se všemi stranami napříč Vaší organizací i se zákazníky a dodavateli, abyste snížili nebo odstranili nedostatky a chyby.
  • Nákup a logistika: Prozkoumejte modely z hlediska potřeby materiálu, velikosti a hmotnosti spolu s dalšími vlastnostmi, které pomáhají definovat potřeby například pro balení, stohování nebo řazení.
  • Řízení: Vizuálně propojte modely s metadaty abyste udělali správná rozhodnutí o dalším postupu.

Formátově neutrální

SpinFire podporuje všechny hlavní 2D a 3D CAD formáty.
Mezi ty nejznámější patří CATIA, STEP, NX, SolidWorks, STL, JT, NX, a Creo.

Intuitivní rozhraní

Již léta si výrobci vybírají SpinFire pro jeho snadné použití. SpinFire Enterprise se velmi rychle naučíte ovládat a do Vaší organizace přinese vysokou úroveň intuitivního designování.

Navíc je SpinFire dostupný ve více než 10 jazycích a umožňuje komukoli zanechat zpětnou vazbu, požadavky na změny a poznámky k souborům CAD.

Komplexní funkce

SpinFire Enterprise vám a vašemu týmu poskytne vše, co potřebujete k prohlížení a dotazování sestav, dílů a výkresů ve všech hlavních 2D a 3D CAD formátech.

Rozměry a vzdálenosti

Získejte přehled o objemu, hmotnosti, povrchu a těžišti položky. Rychle vypočítejte součet vybraných spojených hran nebo oblasti, kterou definují.
Pomocí inteligentního kótování automaticky zobrazíte prakticky jakékoli rozměry položky.

Přehrát video

Lineární

SpinFire vypočítá průměr oblouku, střed oblouku, poloměr oblouku, nebo vzdálenost mezi osou kružnice o třech bodech.
Přehrát video

Radiální

SpinFire vypočítá průměr oblouku, střed oblouku, poloměr oblouku, nebo vzdálenost mezi osou kružnice o třech bodech.
Přehrát video

Trubky

Změří délku trubky, vygeneruje celkovou délku středové osy a všechny body ohybu. A to jediným kliknutím!

Analýza modelu

Využijte funkci Zvýraznění pro vyvolání údajů o modelu jako jsou: 

  • rozdíly mezi podobnými modely;
  • úhly úkosu a promítané plochy;
  • tloušťka stěny;
  • zakřivení povrchu.

A protože SpinFire podporuje vlastní pravidla, můžete také vytvářet své vlastní analýzy.

Komunikace

S intuitivním rozhraním, které je k dispozici ve více než 10 jazycích, umožňuje SpinFire Enterprise komukoli zanechat zpětnou vazbu, požadavky na změny a anotovat soubory CAD.

Spolupráce

Sdílejte modely mezi interními a externími týmy s podporou multi-CAD. SpinFire Enterprise pokrývá všechny vaše potřeby v oblasti sdílení CAD a funguje v kanceláři, doma i na cestách.

Pochopení situace

Když manažeři, marketéři a prodejci skutečně vidí díly, které vyrábíte, vše se okamžitě zlepší. SpinFire Enterprise pomáhá organizaci práce tím, že obrázky přiřadí k číslům dílů.

Vybavte celou svou organizaci
se SpinFire Enterprise

Vzhledem k tomu, že požadavky na vývoj a výrobu rostou, závisí Váš úspěch na schopnosti pracovat rychleji a efektivněji než Vaši konkurenti.
Jedním z klíčových způsobů, jak snížit náklady, je poskytnout všem přístup k aktuálním a přesným CAD informacím. Urychlí to spolupráci, ušetří čas inženýrům a odstraní chyby, které plynou z používání nekonzistentních CAD překladů.

Varianty Spinfire

SpinFire má tři standardní balíčky (Basic, Classic a Premium), které poskytují komplexní import/export řešení, aby co nejlépe pokryly potřeby různých uživatelů. Licenční balíčky jsou nabízeny jako termínovaná licence.

SpinFire je navržen pro rychlou implementaci a rychlou orientaci uživatele, což umožňuje návrhářským a výrobním organizacím nebo jejich dodavatelským řetězcům snadný přístup a interakci s nativními CAD daty a souvisejícími soubory nebo projektovou dokumentací.

 Import nativních CADformátůExport CAD podporovaných formátů
Spinfire PremiumImport všech hlavních CAD formátů: CATIA V4-V6, NX, CREO, SolidWorks and dalších.Export do CAD neutrálních formátů: IGES, STEP, JT, Parasolid, PRC, STL, 3D PDF; a také ty, které jsou součástí balíčků Classic & Basic.
SpinFire ClassicImport všech hlavních CAD formátů: CATIA V4-V6, NX, CREO, SolidWorks and dalších.Export do: 3D PDF, STL, AutoCAD, HSF aACT3D
SpinFire BasicImport jen základních CAD formátů: STEP, Parasolid, IGES / VDA, AutoCAD, DXF, DWG, DWF, HPGL, Rhino, Tiff, VRML, IFC, STL, U3D, 3D PDF, ACIS SATExport do: 3D PDF, STL, AutoCAD, HSF aACT3D
Logo_3E_PNG_bila

Jsme připraveni řešit jakoukoli Vaši výzvu, se kterou za námi přijdete! Naši pracovníci nejsou jen odborně vyškolení specialisté, jsou to zejména profesionální technologové a konstruktéři, kteří trpělivě a pozorně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům. Následně pro Vás vymyslí a sestaví ŘEŠENÍ, které Vám pomohou nainstalovat a implementovat.

Ta hlavní přidaná hodnota potom spočívá v následné PODPOŘE ve Vašem vlastním reálném provozu, kde Vám naši technici pomohou dosáhnout Vámi požadovaného výsledku s maximální efektivitou a minimem nákladů.

Domluvte si s námi konzultaci,
nebo požádejte o cenovou nabídku!

Uděláme maximum pro to, abyste dosáhli Vašich cílů.

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.

Aktuality 3DEXPERIENCE

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.