Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Novinky SOLIDWORKS 2023 Service Pack 4.0

Dne 18.9.2023 vyšel pro současnou verzi SOLIDWORKS 2023 nový Service Pack 4.0, který přináší především opravy softwaru, ale i několik novinek. Pojďte se na novinky podívat společně s námi a zjistěte, co vývojáři implementovali i v pozdějším Service Pack verze 2023.

Aktuální verzi SOLIDWORKS naleznete přímo na stránkách výrobce www.solidworks.com, záložka Support a následně v sekci Software Updates klikněte na odkaz Downloads. Po přihlášení k vašemu zákaznickému účtu DSx.Client je možné instalační data stáhnout.

Konstrukční systém a svařence

Vylepšený výkon konstrukčního systému a svarů

Navýšení výkonu v oblasti tvorby a úpravy funkce řízení rohů a také při vkládání konstrukčního prvku nebo při změně jeho profilu na díl, který obsahuje svarové housenky.

Vylepšení v ostatních produktech rodiny SOLIDWORKS

SOLIDWORKS PDM

 • Výzva k přihlášení do úschovny
  • Možnost globálně zakázat výzvu přihlášení pro jeden nebo všechny pohledy úschovny na klientovi. Nyní se výzva zobrazuje i v situacích, kdy uživatel nepotřebuje být přihlášen do úschovny. Toto chování je dáno prostředím Windows, kdy dochází k indexaci nebo načtení souborů/složek s odkazem do PDM, např. v sekci Oblíbené nebo připnuté položky a podobně.

SOLIDWORKS Electrical

 • 3D Routing – kabeláž
  • Přidáno varování, když je průměr kabelu nastaven na hodnotu nižší než průměr vodiče.

DraftSight

 • Import výkresů CATIA V5
  • Přidána funkce pro jednoduchý import CATIA V5 výkresů (.CATDrawing). Jednotlivé pohledy a entity lze následně snadno upravovat.
 • Popis GD&T podmínek a tolerance dílu
  • Nová rozšířená možnost definování podmínek a tolerancí pomocí nástroje s definovanou normou. Jednoduché vkládání symbolů geometrického kótování a tolerance (GD&T).

Pro bližší informace ohledně všech novinek, které přináší SOLIDWORKS 2023 navštivte: https://help.solidworks.com/2023/czech/WhatsNew/c_wn2023_welcome.htm?rid=0

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.