Začněte s platformou 3DEXPERIENCE již dnes ZDARMA

Aplikace PartSupply, která je součástí doplňkového modulu 3DEXPERIENCE Marketplace, slouží pro vyhledávání 3D součástí, které pak můžete vložit do sestavy nebo jimi nahradit stávající součásti v sestavě.

Díly můžete vyhledávat podle 3D tvarové podobnost pomocí funkce Najít podobné v PartSupply a nebo podle atributů.

Více informací o PartSupply na partsupply.3dexperience.3ds.com nebo help.solidworks.com.

PartSupply a cloudové uložiště 5GB ZDARMA

Aplikace PartSupply umožňuje všem uživatelům získat zdarma cloudové uložiště 3DDrive o velikosti 5GB pro snadné sdílení vašich dat s ostatními uživateli, kteří mohou prohlížet vámi sdílená data pohodlně ve webovém prohlížeči (bez nutnosti instalace) případně vaše návrhy i komentovat. I přesto, že nejste uživatel s placenou službou platformy 3DEXPERIENCE, můžete pomocí přihlášení na webu swym.3DS.com získat přístup do veřejných komunit a možnost sdílet váš obsah z 3DDrive s ostatními uživateli.

Abyste mohli využívat výhody PartSupply, je nutné se přihlásit přes účet 3DEXPERIENCE ID na webu partsupply.3dexperience.3ds.coma mít nainstalován doplňkový modul 3DEXPERIENCE Marketplace pro SOLIDWORKS (pokud nemáte doplňkový modul v SOLIDWORKS nainstalován, lze jej stáhnout z webu SOLIDWORKS Free Downloads).

Jak se přihlásit:

1.) Navštivte stránky partsupply.3dexperience.3ds.com a přihlaste se pomocí 3DEXPERIENCE ID.

2.) Pokud nemáte 3DEXPERIENCE ID, můžete kliknout na „Registrovat se“ v pravém horním rohu a vyplnit zdarma registrační formulář.

3.) Následně budete automaticky přihlášeni a získáte přístup ke svému uložišti 3DDrive, do kterého se dostanete kliknutím na ikonu Obsah v pravém horním rohu. Podokno můžete maximalizovat a přejít do adresáře „Moje soubory“ a poté jednoduše přetáhněte soubory ke sdílení.

4.) Všichni uživatele (i bez placené služby platformy 3DEXPERIENCE), mohou následně na webu swym.3DS.compřistupovat do veřejných komunit a sdílet obsah z 3DDrive s ostatními uživateli.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.