Změna výchozích strategií útvarů

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné. V tomto technickém tipu si ukážeme, jak změnit výchozí strategii pro útvary, aniž bychom museli strategii měnit v Technologické databázi.

1. V Command Manageru na záložce CAMWorks 20XX zvolte Výchozí strategie útvarů.

2. Otevře se dialogové okno Výchozí strategie útvarů. U každého útvaru můžete změnit výchozí strategii. Tlačítkem Použít jí aplikujete na aktuální dokument bez změny Technologické databáze.

3. Ze stejného prostředí můžete změnit výchozí nastavení i pro Technologickou databázi. Je potřeba změnit Upravit/Zobrazit schéma strategie pro na Technologickou databázi a opět pomocí tlačítka Použít změnit dávkově nastavení v Technologické databázi.

Tato funkce dovoluje zefektivnit změny Výchozích strategií, a to rovnou z prostředí CAMu. Další možností je změna u každého útvaru v Technologické databázi.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Akce / Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.