Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Zvýraznění dráhy nástroje

Dnešní díl technických tipů pro Surfcam přináší další novinku, kterou je možnost zvýraznění dráhy nástroje.

Tato nová funkce je dostupná od verze 2021.0 a může být opět velmi užitečná při orientaci v projektech, které obsahují velký počet operací.

Funkci je možné aktivovat přímo v Manažeru Operací zaškrtnutím políčka Zvýraznění dráhy nástroje/operace (viz obrázek). 

Aby byla zvýrazněná dráha lépe čitelná na pracovní ploše, doporučujeme aktivovat i funkci Tučné dráhy nástroje. Tato funkce se také nachází v Manažeru Operací, a to přímo pod funkcí Zvýraznění dráhy nástroje/operace

Pro zvýraznění drah nástroje je nutné dané dráhy zviditelnit tak, aby byly viditelné na pracovní ploše. K tomu slouží uživatelům dobře známý příkaz Zobrazit dráhy nástroje (viz obrázek). Viditelné dráhy jsou v Manažeru Operací vždy označeny tučným písmem.

Pokud jsou dráhy zviditelněny a příkaz zvýraznění drah aktivní, stačí pouze klikat na jednotlivé operace v Manažeru Operací. Při označení operace v Manažeru Operací dochází ihned k barevnému odlišení odpovídající dráhy nástroje na pracovní ploše.

Věříme, že Vám dnešní 3E Tip pomůže.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.