Správce procesů

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

V následujícím tipu bude popsáno, jak lze získat více informací o výpočtu 3osých operací pomocí Správce procesů, například u operací: Přejíždění oblasti, Úroveň Z a Rovinná oblast. Pokud máte licenci podporující víceosé obrábění, naleznete o nich informace také zde. Nenajdete v něm žádné informace o výpočtu 2.5osých operací.  Okno Správce procesů se buďto vyvolává automaticky při výpočtu 3osých nebo Víceosých operací anebo ho můžete kdykoliv vyvolat pomocí ikony v Command manageru SolidWorks.

V okně Správce procesů je vhodné nastavit, aby se automaticky nesmazali operace po dokončení výpočtu pomocí odškrtnutí políčka Proces po dokončení odstranit.

Dále zde uživatel nalezne ty funkce:

  • Informace o průběhu výpočtu operace (začátek a konec výpočtu…).
  • Ve sloupci „Akce“ naleznete případně chybové hlášky a můžete se tedy dozvědět proč se Vám tato konkrétní operace nevypočítala.
  • Funkce pro start, pozastavení a zrušení výpočtů operací.
  • Počet souběžných procesů – Jedná se o počet souběžně běžících výpočtů operací, zde se hodí mít přibližně stejný počet jako máte počet jader procesoru.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.