Přechod na SOLIDWORKS 2024

Co je potřeba udělat před přechodem na SOLIDWORKS 2024?

V SOLIDWORKS 2024 došlo k vylepšení technologie FlexNet, která slouží k zajištění aktivací, reaktivací a deaktivací licencí. Při přechodu na SOLIDWORKS 2024 ze starší verze může nastat situace, kdy aktivační průvodce nesprávně identifikuje existující aktivaci ze stávající verze SOLIDWORKS a automaticky se pokusí aktivovat novou licenci s chybovým hlášením „Aktuální identifikátor počítače neodpovídá dříve používanému identifikátoru“ nebo „Překročen počet aktivací“. V takovém případě se obraťte na naši technickou podporu. Deaktivaci licence je nutné provést vzdáleně pomocí našeho technika. Tento proces může trvat několik desítek minut.

Jak správně přejít na SOLIDWORKS 2024?

Před instalací SOLIDWORKS 2024 deaktivujte licenci předchozí verze SOLIDWORKS (2023,2022…). Následně proveďte instalaci SOLIDWORKS 2024 a produkt znovu aktivujte.

Návod pro deaktivaci licence naleznete na odkazech pro:

*Takto provedená aktivace zprovozní jak SOLIDWORKS 2024, tak i všechny starší nainstalované verze SOLIDWORKS.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.