Panel zástupců a vyhledávání příkazu

Uživatelské rozhraní je ta část programu, se kterou uživatel pracuje stále – jeho prostřednictvím zadává příkazy, sleduje odezvy programu, požadavky k dalšímu postupu.

Jakékoliv zlepšení uživatelského rozhraní se tedy promítne do všech oblastí každodenní práce konstruktérů, projektantů, vedoucích – prostě všech zúčastněných.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s Panelem zástupců.

V zájmu snadného použití bylo aktualizováno uživatelské rozhraní pro hledání funkcí v prostředí SOLIDWORKS.

Ve výchozím nastavení se v panelu zástupců zobrazí příkaz Hledat ve všech příkazech, takže můžete rychle vyhledat nástroje z umístění ukazatele a přidat je do panelu zástupců. Zástupce můžete přizpůsobit přímo z panelu zástupců.

Stisknutím klávesy S otevřete panel zástupců. Zadejte příkaz Hledat ve všech příkazech, vyberte nástroj a klepnutím na možnost Vložit příkaz +  jej přidejte do panelu zástupců.

Chcete-li přizpůsobit panel zástupců, klepněte na něj pravým tlačítkem a klepnutím na Vlastní nastavení otevřete dialogové okno Přizpůsobit na kartě Panel zástupců.

Poté přetáhněte nástroje z karty na panel zástupců. Chcete-li ovládat zobrazení vyhledávání příkazů, vyberte nebo zrušte výběr možnosti Zobrazit podle Vyhledávání příkazů na panelech zkratek.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.