Panel zástupců a vyhledávání příkazu

Uživatelské rozhraní je ta část programu, se kterou uživatel pracuje stále – jeho prostřednictvím zadává příkazy, sleduje odezvy programu, požadavky k dalšímu postupu.

Jakékoliv zlepšení uživatelského rozhraní se tedy promítne do všech oblastí každodenní práce konstruktérů, projektantů, vedoucích – prostě všech zúčastněných.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s Panelem zástupců.

V zájmu snadného použití bylo aktualizováno uživatelské rozhraní pro hledání funkcí v prostředí SOLIDWORKS.

Ve výchozím nastavení se v panelu zástupců zobrazí příkaz Hledat ve všech příkazech, takže můžete rychle vyhledat nástroje z umístění ukazatele a přidat je do panelu zástupců. Zástupce můžete přizpůsobit přímo z panelu zástupců.

Stisknutím klávesy S otevřete panel zástupců. Zadejte příkaz Hledat ve všech příkazech, vyberte nástroj a klepnutím na možnost Vložit příkaz +  jej přidejte do panelu zástupců.

Chcete-li přizpůsobit panel zástupců, klepněte na něj pravým tlačítkem a klepnutím na Vlastní nastavení otevřete dialogové okno Přizpůsobit na kartě Panel zástupců.

Poté přetáhněte nástroje z karty na panel zástupců. Chcete-li ovládat zobrazení vyhledávání příkazů, vyberte nebo zrušte výběr možnosti Zobrazit podle Vyhledávání příkazů na panelech zkratek.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Poptávka softwaru