Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Automatické srážení hran

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

V následujícím tipu bude popsána funkce pro automatické srážení hran, jež díl obsahuje. Automatické srážení hran lze použít pro vybrání všech hran v daném směru nastavení frézování a jejich odjehlení. Takto vytvořená operace řeší jednou technologií veškeré automaticky vybrané hrany.

1. Následující příklad již obsahuje Nastavení stroje, polotovaru a souřadnicový systém.

2. Funkci Automatického srážení hran můžete využít jen tehdy, pokud si necháte automaticky rozpoznat Útvar křivky pro stražení.

a) Pro správné nastavení Extrahování obrobitelných útvarů kliknete pravým tlačítkem myši na Správce NC CAMWorks a vyberete.

b) Po otevření dialogového okna Možnosti přejdete na záložku Frézovací útvary a zaškrtnete Typ útvaru – Útvar křivky pro sražení. Potvrdíte tlačítkem OK.

c) Necháte Extrahovat obrobitelné útvary. Pravým tlačítkem myši na Správce NC CAMWorks – Extrahovat obrobitelné útvary. Tím získáte Útvar křivky1.

3. Jestliže máte připravený útvar pro vytvoření dráhy (zkontrolujte si vhodnost strategie), kliknete pravým tlačítkem myši na Útvar křivky1 a vyberete Vygenerovat plán operace.

Získáte dráhy nástroje na veškeré hrany nalezené na modelu v daném směru nastavení frézovaní.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.