Spojte vývojářské týmy rychle a efektivně

Sdílejte a prohlížejte návrhy během jediného okamžiku pomocí softwaru Collaborative Designer for SOLIDWORKS®.  

Software Collaborative Designer for SOLIDWORKS na platformě 3DEXPERIENCE® umožňuje uživatelům softwaru SOLIDWORKS spolupracovat s širším týmem v propojeném a jednotném prostředí.  

S platformou 3DEXPERIENCE můžete prohlížet 3D modely na libovolném zařízení a v libovolnou chvíli. Komunikace a interakce mezi členy týmu se automaticky zaznamenává na je sdiném, snadno přístupném místě. Díky integrované správě dat se navíc s každou změnou návrhu automaticky aktualizují i sdílená společná data, aby každý, kdo je do projektu zapojený, měl neustále přístup k nejnovějším informacím.

To vše vede k rychlejšímu a efektivnějšímu vývoji výrobků.

Seznamte se s možnostmi, jak software Collaborative Designer for SOLIDWORKS může zjednodušit komunikaci mezi členy týmu a zvýšit produktivitu.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.