Pracujte kdekoli, kde vás to inspiruje

Platforma 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS umožňuje bezproblémový a bezpečný přístup k výkonným cloudovým nástrojům

Miliony konstruktérů důvěřují CAD softwaru SOLIDWORKS pro stolní počítače a vyvíjejí s ním výrobky od koncepčních návrhů až po uvedení na trh. Nyní je možné SOLIDWORKS pomocí platformy 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS propojit s portfoliem 3DEXPERIENCE Works a využívat tak jednotné cloudové prostředí pro vývoj výrobků.

Můžete tak tvořit návrhy v SOLIDWORKS a využívat přitom přístup ke CAD nástrojům na bázi cloudu i k nástrojům pro volné modelování, správu dat, vizualizace, simulace a výrobu, kdykoli a kdekoli je budete potřebovat. 

Platforma 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS propojuje vaše oblíbené CAD nástroje s cloudem a otevírá vám tak přístup k novým možnostem konstruování a správy dat, které vašim týmům dodají potřebnou sebedůvěru pro inovace.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO a seznamte se s možnostmi zefektivnění návrhů i vývoje vašich výrobků pomocí jednotné platformy v cloudu.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Akce / Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.