Webinář – zefektivněte navrhování  a výrobu nábytku

SOLIDWORKS 2022

Zlepšení efektivity, přesnosti a možností spolupráce

NOVINKY SOFTWARU

Funkce doplněné podle požadavků uživatelů

SOLIDWORKS® 2022 pokračuje s doplňováním funkcí na základě zkušeností a požadavků svých uživatelů. Je to například nový způsob vyhledávání příkazů na panelu zástupců. Další vylepšení v této oblasti jsou: zobrazení řezu, zobrazení referenční geometrie, zobrazení sad výběrů. Přepracovaný způsob zobrazení oznámení vám přinese čistší a produktivnější uživatelské rozhraní.

Novinky v oblasti dílů

Kombinaci výhod modelů s povrchem zadaným sítí a přesných parametrických prvků poskytuje hybridní modelování dílů. Funkce vytváření závrtných šroubů s vnějším závitem pomocí Průvodce, obousměrný úkos a zrcadlení kolem dvou rovin vám pomohou vytvořit požadovanou geometrii mnohem rychleji. Vylepšení svařovaných konstrukcí vám pak umožní generovat komplexní svařence.

Novinky v oblasti sestav

Práce se sestavami je v SOLIDWORKS 2022 mnohem rychlejší. Jsou zde představeny zjednodušené přístupy k práci v odlehčených režimech. Práce s poli řízenými pomocí jiných polí je optimalizována tak, aby vám poskytla větší flexibilitu. Nová konfigurační tabulka umožní bez odchodu z prostředí SOLIDWORKS vytvářet velice komplexní řady modelů.

Novinky v oblasti výkresů

Přepracované rozhraní prostředí kótovaní a geometrických tolerancí vám umožní pracovat rychleji a intuitivněji. Jakýkoli výkres můžete otevřít v režimu detailování přímo ze sestavy v režimu Náhled velkých sestav. Tabulky svařenců jsou nyní k dispozici přímo v kusovníku.

Novinky v oblasti importu

Soubory ve formátu DXF nebo DWG můžete otevřít přímo do skici dílu. I ty největší soubory STEP teď importujte mnohem rychleji. Vylepšené filtrování při importu souborů IFC vám umožňuje načíst pouze to, co pro práci potřebujete.

Novinky v oblasti grafického rozhraní

SOLIDWORKS 2022 postoupil o další krok ve vylepšování grafické architektury tak, aby byl váš přehled o konstrukcích dokonalejší. Přepracované kosmetické závity pak umožňují ještě lepší přehled o koncepci výrobků.

Novinky v oblasti správy a instalace

Nové možnosti administrativní kopie vám poskytnou větší kontrolu nad nasazením a správou instalací SOLIDWORKS. Pokud podporujete vzdálené uživatele, nové typy administrativních kopií výrazně zkrátí dobu instalace.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.