3DEXPERIENCE® - LaunchTech

Nová aktualizace R2021x FD07 platformy 3DEXPERIENCE, která proběhla o víkendu 4. a 5. září 2021, přináší další novinky a vylepšení pro práci v cloudu.

Nová verze FD07 opět přináší celou řadu novinek a vylepšení. Vybrali jsme pro Vás pár zajímavých tipů, které si platforma tentokrát pro uživatele přichystala. 

SOLIDWORKS Connector

Dávkový import dat do platformy 3DSpace
Pomocí nového nástroje Batch Save to 3DEXPERIENCE lze nyní provádět hromadně převody Vašich projektů do platformy včetně řešení duplicit. 

SOLIDWORKS Connector

Zlepšení mapování proměnných
Nyní je nově možné mapovat uživatelské vlastnosti SOLIDWORKS pomocí atributů 3DEXPERIENCE PLM, aby informace jako Revize, Stav dokumentu atd. se mohly jednoduše zobrazit v poznámkách, razítku a nebo kusovnících výkresu.

3DDrive 

Nové menu Lightbox
Menu Lightbox s rychlými volbami pro přístupu k zvolenému souboru v úložišti 3DDrive, pomocí které můžete soubory rychle sdílet, okomentovat nebo prohlížet jejich vlastnosti.

3D Swym

Publikování komentovaného PDF souboru
jako příspěvek v komunitě přímo z prohlížení souboru přes nové záhlaví Lightbox.

Propojení aplikací Swym a Project Planner
Propojení příspěvku typu WeDo v komunitě s existujícím projektem v aplikaci Project Planner.

Bookmark Editor

Nahrávání obsahu lokální složky do Bookmarku.

Nový nástroj „Folder Upload“ je nově dostupný v sekci Document v aktivní liště aplikace Bookmark Editor. Umožňuje nahrát lokální složku a celý její obsah (včetně podsložek) do zvolené záložky (Bookmarku). Zvolená složka (i její podsložky) jsou nahrány jako nové záložky (Bookmarks).

Collaborative Task

Zvýraznění zadaného úkol na modelu
Pokud je zadán úkol v aplikaci Collaborative Task pro práci na konkrétním dílu, lze ho jednoduše najít pomocí nového zvýraznění v náhledu 3D Navigation.

Podrobnější informace o všech novinkách naleznete zde.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.