SOLIDWORKS 2022 SP5.0

Dne 31. 10. 2022 vyšel pro současnou verzi SOLIDWORKS 2022 nový Service Pack 5.0., který řeší specifické situace u uživatelů a různá vylepšení.

Více na www.solidworks.com/support/subscription/fixed-spr. Vydání nové verze SOLIDWORKS 2023 SP0 je očekáváno 21. listopadu 2022.

Opětovná aktivace licencí SOLIDWORKS 2022

Počínaje vydáním SOLIDWORKS 2022 budou muset uživatelé každoročně aktivovat trvalé licence. Licence nikdy nevyprší, ale bude nutné pravidelně provádět jejich opětovnou aktivaci, a to bez ohledu na stav předplatného. Tento požadavek se nevztahuje na termínované a studentské licence. Nutnost opětovné aktivace se vztahuje pouze na produkty SOLIDWORKS verze 2022 (nikoli na starší verze). Opětovná aktivace se vztahuje i na produkty síťových verzí spravovaných licenčním manažerem SolidNetWork a to od chvíle, kdy uživatelé aktualizují tento manažer licencí na verzi 2022.

Uživatelům (pevné i síťové licence) se po 11 měsících od poslední aktivace licence zobrazí při spuštění SOLIDWORKS hlášení upozorňující na nutnost provedení každoroční reaktivace.
Uživatel pak do 30 dní musí provést reaktivaci své licence.  

Návod pro reaktivaci licence naleznete na odkazech pro:

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.