Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Spokojte se jen s tím nejlepším!

Novinky v SOLIDWORKS 2023

Prozkoumejte nejnovější vylepšení, která Vám a Vašim týmům pomohou pracovat chytřeji, rychleji a společně.
Dělejte rozhodnutí založená na správných informacích. Zrychlete vývoj produktů. Propojte lidi a data.

SOLIDWORKS 2023: Vynalézavost. Rychlost. Spolupráce.

Nechte si předvést nové výkonné funkce, které pomohou zvýšit produktivitu celé vaší pracovní náplně. S těmito vynikajícími nástroji pro navrhování výrobků budete pracovat efektivněji, chytřeji a rychleji.
Připojením svých návrhových procesů ve 3D CADu k platformě 3DEXPERIENCE® zlepšíte své možnosti přístupem k výkonným nástrojům v průběhu celého životního cyklu vývoje produktu - včetně správy dat, spolupráce, pokročilých simulací, obrábění a montáže.

Přehrát video
Přehrát video

Nikdy se nepřestávejte vyvíjet – prozkoumejte to nejlepší ze SOLIDWORKS 2018 až 2023

Pracovat chytře a rychleji neznamená jen se lépe rozhodovat a zrychlit proces návrhování. Jde o automatizaci a eliminaci úkolů, abyste se mohli soustředit na práci, která vás baví.

Prozkoumejte vylepšení v posledních pěti verzích SOLIDWORKS, která pomohla optimalizovat pracovní postupy návrhu a uvolnila více času na inovace.

Zjistěte více co Vám nová verze SOLIDWORKS přinese!

Solidworks-vizualize
SOLIDWORKS 2023 – SOLIDWORKS Visualize
Se SOLIDWORKS Visualize 2023 můžete své výrobky prezentovat ve foto kvalitě jako nikdy předtím. Díky zjednodušeným možnostem importu,...
SOLIDWORKS 2023 Sheet Metal and Structures (720p).mp4_snapshot_02.29_[2022.09.16_07.58
SOLIDWORKS 2023 – Plechové díly a svařence
Plechové díly a svařence SOLIDWORKS mají ve verzi 2023 nová vylepšení, která umožňují plynulejší pracovní postupy od návrhu až po výrobu...
3DEXPERIENCE Works Expand Horizons with Integrated Manufacturing (720p).mp4_snapshot_02.51_[2022.09.16_08.06
3DEXPERIENCE Works 2023 – Pomocí integrované výroby rozšíříte obzory
Pomocí 3DEXPERIENCE Works Manufacturing integrujete do vašeho procesu vývoje produktu vnitropodnikovou výrobu. Role pro výrobu vám...
3DEXPERIENCE Works Overcome Barriers with Cloud Collaboration (720p).mp4_snapshot_02.34_[2022.09.16_08.05
3DEXPERIENCE Works 2023 – Spoluprací v cloudu překonáte bariéry
Správa vašich dat a spolupráce s kolegy s Collaborative Designerem pro SOLIDWORKS nebyla nikdy dostupnější. V rámci prostého uložení...
SOLIDWORKS 2023 Drawings (720p).mp4_snapshot_01.29_[2022.09.16_08.04
SOLIDWORKS 2023 – Výkresy
Pomocí vylepšených pracovních postupů a automatizace šetřící čas vám vylepšení ve výkresech pomůže zpracovat detaily návrhů mnohem...
SOLIDWORKS 2023 Assemblies (720p).mp4_snapshot_04.53_[2022.09.16_07.59
SOLIDWORKS 2023 – Sestavy
Nové možnosti v návrhu sestav pro SOLIDWORKS® 2023 přinášejí netrpělivě vyhlížená uživatelská vylepšení. Konfigurace zahrnují řadu...
SOLIDWORKS 2023 Parts and Features (720p).mp4_snapshot_01.57_[2022.09.16_07.58
SOLIDWORKS 2023 – Díly a prvky
SOLIDWORKS® je CAD řešení nejlépe vybavené konstrukčními prvky, které je na trhu k dispozici. To ale to neznamená, že nelze průběžně...
SOLIDWORKS 2023 User Experience (720p).mp4_snapshot_00.11_[2022.09.16_07.56
SOLIDWORKS 2023 – Funkce navržené uživateli
Uživatelé SOLIDWORKS® očekávají od svého softwaru to nejlepší, pokud jde o přizpůsobitelnost, výkon a spolupráci s ostatními. SOLIDWORKS...

Poslední novinky ze světa SOLIDWORKS

Automatická aktualizace ovladače grafické karty

Automatická aktualizace ovladače grafické karty

V tomto technickém tipu pro SOLIDWORKS se budeme zabývat jedním z témat, které se pravidelně objevuje v rámci technické podpory – ovladač grafické karty. Nejnovější ovladač grafické karty nemusí být vždy ten nejvhodnější pro použití SOLIDWORKS. Operační systém může aktualizovat ovladače automaticky, což může vést k nestabilitě, sníženému výkonu a nesprávnému zobrazování modelů.

Použití rovnic v kusovníku

Použití rovnic v kusovníku

Při školení SOLIDWORKS i na technické podpoře 3E Praha Engineering se často setkáváme s dotazy na úpravu kusovníku. Každá společnost využívá kusovník vlastní a potřebuje v něm uvádět odlišné údaje, a to zejména dle oborových zvyklostí. V tomto technickém tipu si ukážeme, jak můžeme pomocí rovnic upravit kusovník, tak aby obsahoval vše potřebné a zároveň nezabíral příliš mnoho místa.

Vylepšení zobrazení sítě BREP

Vylepšení zobrazení sítě BREP

SOLIDWORKS nabízí komplexní sadu nástrojů pro importované modely, se kterými je možné dále pracovat. Dají se použít tak, jak byly načteny, a kolem nich vytvářet další díly nebo sestavy anebo je pomocí nástrojů SOLIDWORKS dále přetvářet a dopracovat.
Jedna z často využívaných kategorií importovaných modelů jsou sítě BREP – výstup ze 3D skenerů.
V této oblasti přináší nová verze SOLIDWORKS svým uživatelům vylepšení.

Nastavení tuhosti kontaktu

Nastavení tuhosti kontaktu

SOLIDWORKS nabízí komplexní sadu simulačních analýz. Je zde možnost vytvořit si virtuální zkušební prostředí a před zahájením výroby návrhy produktů otestovat podle mnoha kritérií.
V průběhu procesu návrhu tak otestujete výrobek v široké škále parametrů, jako je trvanlivost, statická a dynamická odezva, pohybové analýzy a případně i přenosy tepla.
Ověříte si vlastnosti výrobku, zlepšíte jeho kvalitu a v neposlední řadě bezpečnost při používání.
V této oblasti přináší nová verze SOLIDWORKS svým uživatelům vylepšení.

Poptávka softwaru

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.