Revoluce ve sdílení 3D dat: Objevte platformu 3DEXPERIENCE a cloudovou aplikaci 3D Drive

Chcete se dozvědět, jak snadno sdílet 3D data pomocí inovativní cloudové aplikace? Zjistěte, jaké nové možnosti Vám nabízí platforma 3DEXPERIENCE.

Nová éra sdílení dat právě začíná s platformou 3DEXPERIENCE a její cloudovou aplikací 3D Drive. Tato přelomová aplikace přináší revoluci ve sdílení souborů – ať už jde o malé dokumenty nebo rozsáhlé 3D modely. S 3D Drive můžete svá data sdílet efektivně a bezpečně, a to jednoduchým způsobem: stačí poslat odkaz. Jakmile Váš kolega klikne na odkaz, může se přihlásit pomocí svého 3DEXPERIENCE ID (nebo si ho rychle vytvořit) a ihned má přístup k datům.

Vše se odehrává v prostředí webového prohlížeče, což znamená, že uživatelé mohou data nejen prohlížet, ale také provádět přesné měření a přidávat komentáře. 

Chcete zefektivnit práci se 3D daty?

Sledujte níže naše video a objevte, jak může platforma 3DEXPERIENCE a cloudová aplikace 3D Drive zásadně zlepšit Váš způsob sdílení a správy 3D dat. (Ve videu pracujeme se sestavou, která má na 5000 součástí.)

Pokud Vás naše řešení zaujme, neváhejte nás kontaktovat pro další informace a speciální nabídky na zakoupení platformy 3DEXPERIENCE!

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.