Připomínáme nutnost každoroční opětovné aktivace licencí

Od verze SOLIDWORKS 2022 musí všichni uživatelé každoročně aktivovat i trvalé licence. Licence nikdy nevyprší, ale bude nutné pravidelně provádět jejich opětovnou aktivaci, a to bez ohledu na stav předplatného. Nutnost opětovné aktivace se vztahuje pouze na produkty SOLIDWORKS verze 2022 a novější. Opětovná aktivace se vztahuje i na produkty síťových verzí spravovaných licenčním manažerem SolidNetWork a to od chvíle, kdy uživatelé aktualizují tento manažer licencí na verzi 2022 nebo novější.

Uživatelům (pevné i síťové licence) se po 11 měsících od poslední aktivace licence zobrazí při spuštění SOLIDWORKS a dalších produktů hlášení upozorňující na nutnost provedení každoroční reaktivace.
Uživatel pak do 30 dní musí provést reaktivaci své licence.  

Návod pro reaktivaci licence naleznete na odkazech pro:

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.