Novinky platformy 3DEXPERIENCE R2024x FD01

Minulý víkend 9. – 10. února 2024 proběhla aktualizace platformy 3DEXPERIENCE R2024x FD01, která přináší celou řadu novinek. Platformy 3DEXPERIENCE umožňuje uživatelům SOLIDWORKS využít možnosti správy dat v cloudu a celou řadu dalších nástrojů. Zde je přehled 5 nejzajímavějších novinek aktualizace R2024x FD01.

1. Nové uživatelské prostředí 3DSwym

Uživatelské rozhraní aplikace 3DSwym je přepracováno tak, aby umožňovalo intuitivní navigaci a bezproblémovou spolupráci v konverzacích a komunitách. Aplikace umožňuje přístup k vašemu obsahu odkudkoli a kdykoli – nyní je i v mobilní aplikaci 3DSwym ještě lepší! Více na App Store nebo Google Play.

2. Nové uživatelské rozhraní 3DPlay

Prohlížeč 3DPlay obsahuje nové uživatelské rozhraní podporující soubory aplikace Excel. Nyní můžete procházet vícelisté dokumenty aplikace Excel v 3DPlay stejným způsobem jako v aplikaci Microsoft Excel díky nové liště karet.

3. Podpora LibreOffice v aplikaci 3DDrive

Nyní můžete snadno prohlížet dokumenty LibreOffice (formát Open Document Format – ODF) v aplikaci 3DDrive kliknutím na tlačítko Náhled. Podporovány jsou následující formáty souborů: .ODT, .ODS a .ODP.

4. Zarovnání obrázků díky SnapPoints

Nástroj pro volno-plošné modelování ve webovém rozhraní xShape nově umožňuje velice přesně kontrolovat zarovnání vložených podkladových obrázků designera pomocí nové metody úchopových bodů (Snap Points). Díky tomu velice snadno a rychle umístíte obrázky v jednotlivých průmětech správně vůči sobě.

5. Synchronizace mezipaměti s platformou

Nyní lze snadno synchronizovat soubory již načtené do mezipaměti na vašem lokálním disku s platformou 3DEXPERIENCE. Můžete tak získat nové verze dat, které v platformě mezitím změnil již někdo jiný. Zatímco operace aktualizace probíhá, můžete pokračovat v používání SOLIDWORKS.

Podrobnější informace

Více informací o novinkách naleznete ve veřejné komunitě 3DEXPERIENCE platform user’s community

Pro přístup do veřejných komunit platformy je nutné přihlášení skrze zdarma vytvořený účet 3DEXPERIENCE ID (bližší informace v aktualitě Uživatelské fórum SOLIDWORKS na platformě).

Webinář: novinky R2024x FD01

Pro bližší informace ohledně novinek aplikací založených na modelování v internetovém prohlížeči sledujte:

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.