3E Praha Engineering, a.s. jede na vlně digitalizace průmyslu

Zástupci společnosti 3E Praha Engineering, a.s. se ve dnech 5. a 6. března 2024 v Ostravě zúčastnili konference obchodních partnerů pořádanou společností Dassault Systèmes - vývojářem systémů SOLIDWORKS, DraftSight a hlavně, stále známější, platformy 3DExperience.

Ostrava, 5. – 6. března 2024.

Společnost 3E Praha Engineering měla tu čest, zúčastnit se prestižní konference „3DExperience Works Kick-Off 2024,“ pořádané globálním lídrem v oblasti softwarového inženýrství, společností Dassault Systèmes. Tato událost nám nabídla zejména nové pohledy a inspiraci v oblasti 3D designu, digitalizace, komunikace a řízení.

Naši zástupci byli aktivními účastníky této významné konference, kde jsme měli možnost sledovat prezentace od předních zástupců společnosti Dassault Systèmes. Témata zahrnovala nejnovější inovace, trendy a perspektivy v oblasti 3D modelování, firemní a projektové komunikace ( PDM a PLM ), simulaci a podpory výroby  pomocí platformy 3DExperience a SOLIDWORKS. Prostor v rámci prezenci se našel i pro stále populární 2D CAD DraftSight.

Do Ostravy se sjeli zástupci společností ze 4 evropských států. (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko)

Do Ostravy se sjeli zástupci společností ze 4 evropských států. (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko)

Zástupci společnosti Dassault Systèmes, kteří zorganizovali tuto skvělou akci.

Zástupci společnosti Dassault Systèmes, kteří zorganizovali tuto skvělou akci.

Konference nám poskytla jedinečnou příležitost potkat se po dlouhé době jak se zástupci společnosti Dassault Systèmes, tak s dalšími firmami a odborníky, sdílet zkušenosti i prohloubit vzájemné vztahy.

Účast na této akci reflektuje naši angažovanost v neustálém sledování vývoje technologií (Průmysl 4.0) a hledání optimálních řešení pro naše klienty.

3E Praha Engineering se těší na implementaci nových poznatků získaných na konferenci do našich projektů a pokračuje v posilování našeho postavení v oblasti digitálního inženýrství.

Tým 3E Praha Engineering, a.s.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.