Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Technický tip Surfcam – Rychlé přiblížení

V tomto díle technických tipů pro Surfcam si představíme jednu z funkcí, která opět usnadní a urychlí práci. Jedná se o funkci rychlého přiblížení pomocí klávesy <Mezerník>. Funkce je užitečná při výběru geometrie na velkých dílech (např. bodů nebo kružnic děr). 

Pro přiblížení je nutné pouze umístit kurzor myši do místa, které chceme přiblížit, a poté stisknou a podržet klávesu <Mezerník>

Přiblížení trvá pouze po dobu, kdy je klávesa stisknuta.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.