Tabulka revizí řízená 3DEXPRIENCE

Zjistěte, jaké možnosti nabízí tabulka revizí řízena platformou 3DEXPERIENCE.

Nastavení tabulky oprav

Proto, abyste mohli tabulku revizí řízenou 3DEXPERIECE využívat, je nejprve nutné tuto volbu povolit. Možnosti -> Vlastnosti dokumentu -> Tabulky -> Oprava -> vyberte možnost Tabulka revizí řízená 3DEXPERIENCE.

Můžete zde také nastavit Počet viditelných řádků. Jakmile překročíte nastavený počet řádků, tabulka se automaticky upraví tak, že nejstarší revize nahradí novější revizi. Tato nastavení jsou následně součástí šablony dokumentu.

Vložení tabulky oprav

Tabulka se na výkres vkládá obvyklým způsobem, tedy v prostředí SOLIDWORKS na záložce Popis -> Tabulky -> Tabulka oprav. Úprava tabulky je možná pouze výběrem z předefinovaných možností.

Vložení revizního komentáře

Revizní komentáře můžete doplnit v MySession přímo při vytváření nové revize.

Případně můžete revizní komentář doplnit kdykoli v průběhu práce na součásti tak, že kliknete pravým tlačítkem myši na výkres v MySession a vyberete možnost Vlastnosti. V zobrazeném dialogovém okně doplníte komentář k revizi do pole Součást opravy.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.