Přesnost spline křivek

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

V následujícím postupu si ukážeme jednu z možností, jak vyhladit dráhu pomocí nastavení přesnosti v Možnostech nastavení.

  1. Jestliže máte dráhu gravírování rozdělenou na více segmentů, lze změnit nastavení v Možnostech. Toto nastavení se nachází na záložce Frézovací útvary – Odchylka spline.

2. Pro lepší výsledek je potřeba změnit Odchylku spline (většině uživatelů stačí nastavení 0,01)a zaškrtnout možnost Vynutit regeneraci plošek.

Pokud měníte nastavení v průběhu práce, je potřeba útvarům upravit definici, vybrat znovu geometrii a potvrdit ji. Po potvrzení se automaticky přenastaví kvalita a přesnost spline křivek.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Akce / Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.