Přepracování uživatelského rozhraní

Snaha o kvalitu by neměla negativně ovlivňovat podnikání. Ruční tvorbou dokumentace pro kontrolu kvality můžete strávit denně celé hodiny. Software SOLIDWORKS Inspection zjednoduší tvorbu kontrolní dokumentace i vlastní provádění kontrol ve výrobním procesu nebo při přejímce.

Intuitivní a snadno ovladatelný software SOLIDWORKS Inspection pomáhá urychlit tvorbu dokumentů s kontrolními pozicemi s využitím stávajících 2D dat bez ohledu na formát souboru (ať už jde o soubory SOLIDWORKS, PDF nebo TIFF) a automatizovat tak časově náročnou manuální tvorbu dokumentace. Hodnoty měřené při kontrole lze zadávat ručně nebo automaticky pomocí digitálního měřicího přístroje (např. posuvného měřítka připojeného přes USB). Software SOLIDWORKS Inspection pomáhá konstruktérům a kontrolorům kvality virtuálně odstraňovat chyby, zkrátit dobu do uvedení výrobku na trh a zajistit, aby díly splňovaly specifikace; dosáhnete tak lepší kvality a optimalizované funkčnosti.

V této oblasti přináší nová verze SOLIDWORKS svým uživatelům vylepšení.

Uživatelské rozhraní samostatné aplikace SOLIDWORKS Inspection bylo přepracováno, aby zajišťovalo lepší podporu zobrazení ve vysokém rozlišení s vysokou hustotou obrazových bodů. Ikony jsou nyní konzistentní s ikonami v softwaru SOLIDWORKS.

Ikony a tlačítka jsou ostřejší a lépe čitelné a jejich velikost se správným způsobem přizpůsobí při použití obrazovky s vysokým rozlišením.

Automatické pozice v souborech PDF

Nástroj Automaticky extrahovat použije automaticky pozice na vlastnosti v souborech PDF, což zrychluje a usnadňuje práci s přidáváním pozice do souborů PDF.

Nástroj Automaticky extrahovat pomocí strojového učení vyhledá umístění a typy popisů a poté k nim přiřadí pozice. Lze ho použít i k automatickému vkládání pozic do souborů CAD.
Nástroj Automaticky extrahovat nahrazuje funkci Smart Extract.

Klikněte v souboru PDF na pás karet Dokument a klikněte na možnost Automaticky extrahovat  . Funkce Automaticky extrahovat nepodporuje poznámky ani symboly svarů.

Vlastnosti můžete extrahovat i ručně pomocí funkce Ručně extrahovat   (na pásu karet Dokument).

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.