SOLIDWORKS PCB

solidworks-pcb

SOLIDWORKS PCB – zjednodušte proces navrhování desek plošných spojů

SOLIDWORKS PCB přináší to nejlepší z obou oblastí. Co umíte nejlépe v CAD systému SOLIDWORKS, dělejte v něm a nechte na aplikaci SOLIDWORKS PCB navrhování všech vašich plošných spojů. Tato aplikace byla navržena speciálně pro spolupráci s řešením SOLIDWORKS.  Spojili jsme tu nejlepší technologii pro navrhování desek plošných spojů se snadno použitelným rozhraním a propojili ji s CAD systémem SOLIDWORKS, abychom vám přinesli možnost efektivně navrhovat a rychle i jednoduše realizovat plošné spoje.

Interaktivní trasovač
Interaktivní trasovač pomáhá maximalizovat efektivitu trasování a flexibilitu díky intuitivním režimům.

Kontrola volného prostoru v reálném čase
Neztrácejte peníze na nákladných prototypech. Zkontrolujte, že vaše deska a komponenty mají rozměry odpovídající určenému prostoru zástavby ve vašem návrhu v prostředí 3D.

Směrování diferenciálních párů
Nástroje pro směrování diferenciálních párů v modulu SOLIDWORKS PCB vás udrží ve vašem nejproduktivnějším místě pro co nejrychlejší návrh.

Komplexní kontrola návrhových pravidel
Kontrola v reálném čase zjednodušuje proces návrhu a odstraňuje starosti, zda jste v souladu s výrobními omezeními. Snadno zkontrolujte, zda došlo k chybě na vašem PCB a můžete jí opravit za běhu v reálném čase.

solidworks pcb
solidworks pcb

Spojili jsme tu nejlepší technologii pro navrhování desek plošných spojů se snadno použitelným rozhraním a propojili ji s CAD systémem SOLIDWORKS, abychom vám přinesli možnost efektivně navrhovat a rychle i jednoduše realizovat plošné spoje.

Produkt   SOLIDWORKS PCB Powered by AltiumSOLIDWORKS PCB Connector Powered by Altium
Schéma++
Spolupráce++
Víceuživatelský++
3D++
PCB integrace++
Návrh kabelového svazku  
Flexibilní kabel++
Ridge Flex PCB++

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Rychlý přístup k editaci dráhy

V tomto díle technických tipů pro Surfcam si ukážeme, jakým způsobem lze nyní rychle a jednoduše upravit parametry dráhy nástroje.

3E Tipy a Triky

Značky geometrické tolerance

Rozměry a kóty ve výkresech bez zvláštních požadavků na výrobu se řídí dílenskými tolerancemi. Pokud potřebujete některé výrobky opracovat přesněji nebo podle konkrétních pravidel, SOLIDWORKS vám umožňuje tato pravidla – tolerance – připravit přímo v prostředí konstrukčních modelů nebo později ve výkresech.