Zákaznický portál – změny v přihlášení

Společnost Dassault Systèmes pracuje na jednotném prostředí podpory služeb napříč všemi produkty. Proto počínaje měsícem ledna 2023 začala nahrazovat rozhraní pro přihlášení do zákaznického portálu SOLIDWORKS pomocí ověření přes účet 3DEXPERIENCE ID.

V důsledku toho budou uživatelé na zákaznickém portálu (customerportal.solidworks.com) při vstupu do sekcí jako např. Stažení a aktualizace, Databáze znalostí, Školení apod. vyzváni k ověření přístupu přes nové 3DEXPERIENCE ID.

Pro většinu uživatelů by měl být však tento přechod bezproblémový. Pokud si uživatel dříve pod svou emailovou adresou založil SOLIDWORKS ID, pro přístup do zákaznického portálu nyní již nepotřebuje neprovádět novou registraci pro získání 3DEXPREINCE ID, ale pro ověření využívá stále stejný email i heslo jako dříve pro přihlášení skrz SOLIDWORKS ID (jedná se o totožný účet).

SOLIDWORKS ID

3DEXPERIENCE ID

Více informací v komunitách SOLIDWORKS News & Info nebo FAQ.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.