Zvyšujeme kvalitu výuky technického kreslení

Je to tu! 3E Praha Engineering a.s. ve spolupráci s Ing. Hanou Vláčilovou přináší již druhý díl pracovního sešitu pro technické kreslení.

První i druhý díl pracovního sešitu je určený pro výuku technického kreslení 1. a 2. ročníku na středních školách s možností navázat výuku na CAD systému libovolné značky. 

První díl obsahuje základní informace o samotném výkresu, typu čar, pravoúhlého promítání, kótování a řezů.

Druhý díl pracovního sešitu je zaměřen na matice, kužely, středící důlky, tolerance, ozubená kola, apod., a obsahuje nejen výklad důležitých informací o probírané látce (promítání, kótování, apod.), ale zároveň obsahuje i cvičení, které se dají vypracovávat přímo do sešitu nebo CAD systému. Díky tomu budou mít studenti všechno pečlivě a přehledně zpracováno. Učitelům to velmi usnadní výuku, budou mít přehled o probírané látce, a budou se tak moct zaměřit například na sledování správnosti vypracování a zadávání nových úkolů. 

Navíc k 2. dílu pracovního sešitu jsou k dispozici v ceně i kompletní 3D data, která učitelé využijí pro výuku i kontrolu zpracovaných dat v CAD systému.

Oba díly jsme připravili ve dvou verzích – pro studenty a pro pedagogy. Verze pro pedagogy obsahuje navíc správná řešení úloh, takže dokonce i pro suplující učitele je možné snadno kontrolovat správnost vypracování zadaných úkolů. Sešity jsou zpracovány na vysoké pedagogické úrovni, protože autorem je učitelka technického kreslení z nejmenované střední průmyslové školy.

Věříme, že stejně jako první díl, se i toto pokračování stane oblíbenou pomůckou pro výuku technického kreslení a dokumentace, a že pedagogům co nejvíce zjednoduší a zpříjemní výuku.

Ukázky pracovních sešitů je možné získat ZDE.

‍Oba pracovní sešity je možné objednávat na adrese společnosti 3E Praha Engineering a.s.: 
U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7 – Holešovice.
A nebo e-mailem na adrese josef.sir@3epraha.cz

Ceny pracovních sešitů:

Pro studenty

Pracovní sešit díl 1.   ……….….140,-Kč s DPH 
Pracovní sešit díl 2.   …………..140,-Kč s DPH

Pro učitele (s vypracováním)

Pracovní sešit díl 1. …………….250,-Kč s DPH 
Pracovní sešit díl 2. …………….500,-Kč s DPH (včetně 3D dat)

Závěrem chceme velmi poděkovat autorce pracovních sešitů, paní Ing. Haně Vláčilové, která věnovala nemalý čas přípravě a zpracování sešitů.

Příjemnou výuku a spokojené studenty 
Vám přeje tým 3E Praha Engineering a.s.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.