Vylepšení zobrazení sítě BREP

SOLIDWORKS nabízí komplexní sadu nástrojů pro importované modely, se kterými je možné dále pracovat. Dají se použít tak, jak byly načteny, a kolem nich vytvářet další díly nebo sestavy anebo je pomocí nástrojů SOLIDWORKS dále přetvářet a dopracovat. Jedna z často využívaných kategorií importovaných modelů jsou sítě BREP – výstup ze 3D skenerů. V této oblasti přináší nová verze SOLIDWORKS svým uživatelům vylepšení.

U těl sítí BREP máte možnost zobrazit nebo skrýt žebra s ploškami. V nabídce Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Zobrazení vyberte nebo zrušte výběr možnosti Zobrazit žebra s ploškami v tělech sítě BREP.

Funkce platí pro těla, která vytvoříte pomocí nástroje Převést na tělo sítě  . Totéž platí i pro těla importovaná ze souborů *.stl *.3mf s vybranou možností importu Grafické tělo a později převedená na těla sítě BREP.

Tato volba nemá vliv na zobrazení běžných hran na tělech sítě BREP, což platí pro hrany vytvořené přímo při importu nebo později nástrojem Segmentovat importované tělo sítě  .

Dříve nebylo možné zobrazení žeber s ploškami ovládat.

Zlepšení modelování hybridních sítí BREP

Modelování hybridních sítí BREP bylo vylepšeno tak, aby podporovalo funkce SOLIDWORKS BREP, které je možné zkombinovat s geometrií BREP.

Modelování hybridních sítí BREP nyní podporuje prvky jako přidání/odebrání tažením po křivce, spojení profilů a ohraničení. Úplný seznam podporovaných prvků naleznete v nápovědě SOLIDWORKS: Seznam prvků podporujících hybridní těla BREP.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.