Technický tip Surfcam – Zvýraznění vázané geometrie

Zvýraznění vázané geometrie je nová funkce dostupná od verze Surfcam 2018 R1. Umožňuje zobrazení vybírané geometrie u jednotlivých operací obrábění, které se nacházejí v manažeru operací. Tato funkce je užitečná především v revizi drah nástroje a kontrole vybírané geometrie. 

Funkci je možné aktivovat přímo v Manažeru operací zatržením políčka u příkazu Zvýraznit drátovou geometrii (viz obrázek výše). Poté stačí už jen označovat kliknutím myši jednotlivé operace a sledovat model dílu, kde se vždy pro konkrétní operaci zobrazí vybraná geometrie (viz obrázky).

   Zarovnání čela

         Vrtání (Správa děr)

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.