Zapojte se do testování nové verze SOLIDWORKS 2023 Beta

Podílením se na testování Beta verze pomůžete vývojářům vytvořit program s nejvyšší kvalitou, výkonem a funkcemi vyžádanými uživateli.

Program SOLIDWORKS Beta poskytuje předplatitelům a distribučním partnerům včasný přístup k následující verzi SOLIDWORKS. Můžete spolupracovat s týmem SOLIDWORKS R&D, abyste zajistili, že tato verze bude poskytovat kvalitu, výkon a uživatelskou zkušenost, kterou od ní sami očekáváte.

Zákazníci s předplacenou podporou mají exkluzivní přístup k:

  • testování nových a zlepšených funkcí nejnovější verze SOLIDWORKS,
  • kontaktu s globální komunitou SOLIDWORKS Beta a získávání informací o výzkumu a vývoji klíčových projektů,
  • sdílení svých poznatků s týmy SOLIDWORKS Beta a R&D. Nedržte se zpátky. Chceme vědět o vašich postřezích týkajících se softwarových vad, nedostatečného fungování a problémových bodů!

Vaše testování programu Beta vám pomůže připravit se na hladký upgrade a migraci na další komerční verzi pro vaše konkrétní prostředí, data a pracovní postupy.

Během programu Beta si můžete buď stáhnout a nainstalovat verzi SOLIDWORKS Beta na svůj počítač, nebo verzi vyzkoušet online bez instalace.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Zobrazení upínače

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

Webináře

Workshop SOLIDWORKS 13.10.2022

Zúčastněte se našeho workshopu zaměřeného na nejnovější funkcionality a vlastnosti systému SOLIDWORKS a načerpejte tak další inspiraci pro své projekty!