Nová verze Surfcam Traditional 2021 ke stažení!

nová verze surfcam traditional 2021 ke stažení!

Vážení uživatelé systému SURFCAM Traditional,

rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze SURFCAM Traditional 2021, která je nyní dostupná ke stažení pro uživatele s platným aktualizačním servisem. Od této verze je navíc možné využívat externí simulátor drah nástrojů NC Simul Essential, který se instaluje jako samostatná utilita. Instalační balíčky je možné stáhnout použitím odkazů níže.

O novinkách v této verzi, včetně simulátoru NC Simul Essential se dočtete v dokumentu zde.

Instalační balíček nové verze – stáhnout

Instalační balíček NC Simul Essential – stáhnout

Instalace verze SURFCAM Traditional 2021

Instalační balíček obsahuje jak kompletní produkt SURFCAM Traditional, tak i české prostředí včetně českého instalátoru, který Vás instalací provede. Instalátor spouštějte souborem „SurfcamInstaller.exe“ v administrátorském módu. Před instalací doporučujeme v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“. Instalační balíček dále obsahuje doplňkovou (nepovinnou) utilitu 3E SC Setup, díky které lze nainstalovat standardní postprocesory a nastavení systému dle zvyklostí 3E Praha.

Instalace NC Simul Essential

Stažený ZIP soubor obsahuje dva instalační EXE soubory. V administrátorském módu nainstalujte postupně oba EXE soubory s tím, že druhý v pořadí má označení „PATCH“. Stejně tak, jako v předchozím kroku, doporučujeme před instalací v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“.

Více informací o instalacích naleznete v dokumentu zde.

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů, kontaktujte náš tým technické podpory:

E-mail: podpora@3epraha.cz
Tel.: +420 284 823 127

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Rychlý přístup k editaci dráhy

V tomto díle technických tipů pro Surfcam si ukážeme, jakým způsobem lze nyní rychle a jednoduše upravit parametry dráhy nástroje.

3E Tipy a Triky

Značky geometrické tolerance

Rozměry a kóty ve výkresech bez zvláštních požadavků na výrobu se řídí dílenskými tolerancemi. Pokud potřebujete některé výrobky opracovat přesněji nebo podle konkrétních pravidel, SOLIDWORKS vám umožňuje tato pravidla – tolerance – připravit přímo v prostředí konstrukčních modelů nebo později ve výkresech.