Zapojte se do testování nové verze SOLIDWORKS 2023 Beta

Podílením se na testování Beta verze pomůžete vývojářům vytvořit program s nejvyšší kvalitou, výkonem a funkcemi vyžádanými uživateli.

Program SOLIDWORKS Beta poskytuje předplatitelům a distribučním partnerům včasný přístup k následující verzi SOLIDWORKS. Můžete spolupracovat s týmem SOLIDWORKS R&D, abyste zajistili, že tato verze bude poskytovat kvalitu, výkon a uživatelskou zkušenost, kterou od ní sami očekáváte.

Zákazníci s předplacenou podporou mají exkluzivní přístup k:

  • testování nových a zlepšených funkcí nejnovější verze SOLIDWORKS,
  • kontaktu s globální komunitou SOLIDWORKS Beta a získávání informací o výzkumu a vývoji klíčových projektů,
  • sdílení svých poznatků s týmy SOLIDWORKS Beta a R&D. Nedržte se zpátky. Chceme vědět o vašich postřezích týkajících se softwarových vad, nedostatečného fungování a problémových bodů!

Vaše testování programu Beta vám pomůže připravit se na hladký upgrade a migraci na další komerční verzi pro vaše konkrétní prostředí, data a pracovní postupy.

Během programu Beta si můžete buď stáhnout a nainstalovat verzi SOLIDWORKS Beta na svůj počítač, nebo verzi vyzkoušet online bez instalace.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.