Nová verze Surfcam Traditional 2021 ke stažení!

Vážení uživatelé systému SURFCAM Traditional,

rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze SURFCAM Traditional 2021, která je nyní dostupná ke stažení pro uživatele s platným aktualizačním servisem. Od této verze je navíc možné využívat externí simulátor drah nástrojů NC Simul Essential, který se instaluje jako samostatná utilita. Instalační balíčky je možné stáhnout použitím odkazů níže.

O novinkách v této verzi, včetně simulátoru NC Simul Essential se dočtete v dokumentu zde.

Instalační balíček nové verze – stáhnout

Instalační balíček NC Simul Essential – stáhnout

Instalace verze SURFCAM Traditional 2021

Instalační balíček obsahuje jak kompletní produkt SURFCAM Traditional, tak i české prostředí včetně českého instalátoru, který Vás instalací provede. Instalátor spouštějte souborem „SurfcamInstaller.exe“ v administrátorském módu. Před instalací doporučujeme v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“. Instalační balíček dále obsahuje doplňkovou (nepovinnou) utilitu 3E SC Setup, díky které lze nainstalovat standardní postprocesory a nastavení systému dle zvyklostí 3E Praha.

Instalace NC Simul Essential

Stažený ZIP soubor obsahuje dva instalační EXE soubory. V administrátorském módu nainstalujte postupně oba EXE soubory s tím, že druhý v pořadí má označení „PATCH“. Stejně tak, jako v předchozím kroku, doporučujeme před instalací v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“.

Více informací o instalacích naleznete v dokumentu zde.

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů, kontaktujte náš tým technické podpory:

E-mail: podpora@3epraha.cz
Tel.: +420 284 823 127

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.