NEJMODERNĚJŠÍ HARDWAROVÉ TECHNOLOGIE

nejmodernejsi-hardwarove-technologie

SOLIDWORKS 2019 nabízí množství inovací pro zlepšení vaší produktivity. Umožní využít nejmodernější hardware a dotykovou technologii. Ať už navrhujete složité tvary, nebo jednoduché mechanické díly, tyto nové možnosti si rychle zamilujete.

Skicování gesty v SOLIDWORKS nyní nabízí pokročilý přístup k rychlému zaznamenávání konstrukčních nápadů. Rukou kreslené drážkové tvary jsou rozpoznány a převedeny na entity skici drážek, čímž vám umožní modelovat bez ohledu na geometrii.

Také si můžete snadno převádět rukou kreslené tvary na splajny, které lze upravovat jako jakýkoli jiný tvar. Záměr konstruktéra lze zachytit i psaním přímo na obrazovku. Stačí vybrat nebo naskicovat entitu, poté napsat hodnotu a SOLIDWORKS detekuje váš rukopis a převede jej na plně asociativní řídicí kótu.

Dotyková interakce lze využít také k rychlému a snadnému složení dílů dohromady pomocí inteligentních vazeb. Při vaší práci SOLIDWORKS interpretuje vaše dotykové zadávání a gesta a intuitivně přepíná chování modelu v závislosti na vašem výběru.

Za zmínku stojí i možnost používání ovladače Microsoft Surface® Dial k naklánění, přibližování a otáčení modelu.

Ať už potřebujete zaznamenat konstrukční nápady v kanceláři nebo na cestách, SOLIDWORKS 2019 vám pomůže při řešení i těch nejsložitějších problémů.

Více o softwaru SOLIDWORKS zde.

Požádat o nabídku zde.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Úkos přes dělicí čáry

SOLIDWORKS obsahuje i základní verzi mnoho nástrojů pro vytváření forem, které jsou se zaformovaným modelem asociativní – se změnou modelu se mění i forma – její plochy, rozměry, dělicí linie… K tomu patří i nástroje pro vyhledávání dělicích čar, analýzy úkosů, podříznutí také tloušťky stěn.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s formami.