Mým cílem je udělat z firmy
3E Praha Engineering nejznámější značku v oblasti CAD/CAM služeb v ČR!

Tomáš Hlušička

Marketing manager

 

Kromě jiného jako jeden z nejdůležitějších aspektů pro marketingové oddělení vnímám "přiblížení" služeb a podpory společnosti co nejvíce k zákazníkům.

 

Pohovoříme si také o Vašem projektu?
Zanechte mi na sebe kontakt! Ozvu se Vám do druhého dne.

Naše portfolio

Tomáš Hlušička

Marketing manager

Adresa: U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7 Holešovice​
Oblast působení: Praha, Praha Západ, Středošeský kraj

O mne

V roce 2004 jsem vystudoval obor výpočetní techniky a v roce 2005 absolvoval jednoleté studium anglického jazyka, ale hned po škole jsem se pustil do podnikání v oblasti financí. Kariéra finančního poradce mne dlouhou dobu bavila a získal jsem mnoho zkušeností, ale nedovolila mi realizovat se tak, jak bych si představoval. V roce 2020 se objevila příležitost bližší k oboru, který jsem vystudoval a začal jsem vytvářet webové stránky na míru. K tomu jsem se začal věnovat social marketingu a brand marketingu. Ukázalo se, že je to pro mne to, co s člověkem, jak se říká „rezonuje“, a že je to nová cesta, kterou se chci vydat. Po čase jsem dostal doporučení na pana Ing. Josefa Malého a jeho společnost 3E Praha Engineering, a.s. Po pár schůzkách slovo dalo slovo a nyní zde působím jako Marketing manager. 

Proč si vybrat
3E Praha Engineering?

3E Praha Engineering a.s. je společnost, která dodává CAD/CAM a PDM řešení pro strojírenství od návrhu až po výrobu a to vždy na základě potřeb zákazníka. Velmi významnou činností společnosti je i samotná výroba na CNC strojích pro potřeby našich zákazníků.

Některé z našich služeb

Softwarové řešení

Jsme připraveni řešit jakoukoli Vaši engineerskou výzvu, se kterou za námi přijdete! Naši pracovníci nejsou jen odborně vyškolení specialisté, jsou to zejména profesionální technologové a konstruktéři, kteří trpělivě a pozorně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům.

Implementace

Po společném odsouhlasení navrhovaného řešení, naši technici přijedou přímo k Vám na místo vývoje či výroby a naimplementují, spustí a odzkouší řešení celé řešení tak, abyste byli schopni co nejdříve, co nejrychleji a bez zbytečných komplikací začít realizovat Váš projekt.

Školení

Můžete si objednat například rozsáhlé školení přímo u Vás ve společnosti, či jen krátké školení pro seznámení se základními možnostmi a funkcemi softwaru. Několikrát do roka také pořádáme hromadná setkání uživatelů a učitelů. Pravidelně pořádáme online webináře i pro potenciální zákazníky.

Technická podpora

Poskytujeme různé úrovně podpory, ať už jde o řešení různých technických situací, nebo jen o údržbu software. Požadavky zákazníků s předplacenou údržbou řešíme prioritně. Ostatním zákazníkům bez placené podpory poskytujeme technickou podporu v omezeném rozsahu.

Nejnovější příspěvky

Reference

Logo_3E_PNG_bila

Partner, na kterého se můžete spolehnout!

Jsme připraveni řešit jakoukoli Vaši výzvu, se kterou za námi přijdete! Naši pracovníci nejsou jen odborně vyškolení specialisté, jsou to zejména profesionální technologové a konstruktéři, kteří trpělivě a pozorně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům. Následně pro Vás vymyslí a sestaví ŘEŠENÍ, které Vám pomohou nainstalovat a implementovat. Ta hlavní přidaná hodnota potom spočívá v následné PODPOŘE ve Vašem vlastním reálném provozu, kde Vám naši technici pomohou dosáhnout Vámi požadovaného výsledku s maximální efektivitou a minimem nákladů.

Josef Malý, jednatel společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Promluvíme si společně o Vašem projektu?

Pošlete mi na sebe kontakt, ozvu se Vám do druhého dne!