SOLIDWORKS 2023 – Funkce navržené uživateli

Uživatelé SOLIDWORKS® očekávají od svého softwaru to nejlepší, pokud jde o přizpůsobitelnost, výkon a spolupráci s ostatními. SOLIDWORKS 2023 uživatelské prostředí výrazně zlepšuje. Aby uživatelé mohli plně komunikovat nad svými nápady přímo v uživatelském rozhraní SOLIDWORKS, byly možnosti komentářů kompletně přepracovány. Protože každá karta obsahuje tlačítko „Obnovit výchozí“, je přizpůsobení uživatelského rozhraní jedním z nejvýkonnějších aspektů SOLIDWORKS a návrat k výchozímu nastavení je nyní snazší než kdy dříve. Zákazníci, kteří sdílejí fond licencí, májí nyní větší flexibilitu v tom, jaké licence si vyzvednou. Také termínované licence lépe informují uživatele o provedení akcí před potřebným obnovením licencí. Vykreslovací systém, který byl představen před několika lety za účelem zlepšení výkonu velkých sestav, je nyní ještě stabilnější a umožňuje uživatelům ponechat tento vysoce výkonný nástroj stále aktivní.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.