SOLIDWORKS 2023 – Díly a prvky

SOLIDWORKS® je CAD řešení nejlépe vybavené konstrukčními prvky, které je na trhu k dispozici. To ale to neznamená, že nelze průběžně provádět významná vylepšení. Abyste byli produktivnější, rozšiřuje SOLIDWORKS 2023 možnosti stávajících funkcí. Uživatelé mohou automaticky aplikovat konstrukční geometrii na skicované elipsy, což usnadňuje jejich definování. Potřebujete přesunout nebo zkopírovat tělo? Nyní můžete použít rovnice na pravoúhlá nebo rotační pole a dokonce zde i specifikovat konfigurace. Funkce pro nabalení je nyní úplnější, protože umožňuje používat v náčrtcích fonty. Příkaz Defeature již nevyžaduje, aby uživatel vytvořil nový soubor součásti, protože zjednodušenou reprezentaci lze uložit jako konfiguraci.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.