[button url=”#datacadprofessional” background=”#e8263a” background_hover=”#ed5464″]DataCAD Professional[/button]  [button url=”#funkceprogramu” background=”#e8263a” background_hover=”#ed5464″]Funkce programu[/button]  [button url=”#datacadlt” background=”#e8263a” background_hover=”#ed5464″]DataCAD LT[/button]  [button url=”images/datacad-20-cenk.pdf” target=”blank” background=”#e8263a” background_hover=”#ed5464″]Ceník[/button]  

 

Vaše nápady do 3D

 

DataCAD vznikl původně jako produkt určený především pro stavaře, jeho využití je však daleko širší. Díky kombinaci možností 2D kreslení a 3D „modelování“umožňuje vypracovat projektovou (případně výrobní) dokumentaci všech stupňů, využitím technologie o2c (object to see) pro prohlížení modelu v reálném čase je rozšířena možnost různých grafických výstupů (drátový model, skrývání neviditelných hran, rastrový obrázek, formát pdf.) také o fotorealistické zpracování 3D modelu.

 

DataCAD Professional CZ

 

DataCAD, program firmy DataCAD LLC., je na našem trhu již od roku 1992.
DataCAD je profesionální AEC software, určený především pro tvorbu stavební projekce, návrhářskou a architektonickou činnost, případně pro výrobce a návrháře interiérů a nábytku. Lze jej s úspěchem použít i pro fotorealistický rendering a animaci.
Popisované funkce jsou standardní součástí dodávaného programu. 2D i 3D funkce nejsou při používání programu striktně odděleny, lze je podle potřeby kombinovat a výsledek následně vizualizovat.

 

Funkce programu DataCAD

 

 

DataCAD LT

 

Jako varianta plné verze DataCADu Professional CZ byla vytvořena„odlehčená“ verze programu – DataCAD LT.

 

DataCAD o2c


Objektový prohlížeč o2c umožňuje vizualizaci 3D modelu DataCADu:

Definice a přiřazení materiálů
Raytracing – (odrazy, stíny), světla (sluneční, okolní, interiérová)
Obrázek na pozadí
Otáčení a prohlížení renderovaného modelu v reálném čase přímo z programu DataCAD

 

 

 

creative

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *