Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Kapitalizace znalostí

Propojení systémů, lidí a dat ve virtuálním ekosystému za vedení inovací a vytváření konkurenčních výhod

Vyhrajte s digitální kontinuitou

Obchodní úspěch je do značné míry tažen vytvářením nových toků příjmů (tj. inovací) a provozní dokonalostí. Během posledního desetiletí byly společnosti z biologických věd rozděleny do mnoha izolovaných divizí. Pro správu tohoto problému bylo mnoho vytvořených komplexních organizací založených na matici, které se pokoušejí zlepšit komunikaci a výměnu dat napříč divizemi, aby zefektivnily interní procesy, ale je zapotřebí mnohem více.

Organizace, které digitalizují své podnikání tím, že přijmou zásady a technologie, které poskytují digitální kontinuitu v celém inovačním kontinuu, zvítězí. To bude lépe sloužit úsilí o otevřené inovace, výzkum a inženýrství, výrobu a konečné poskytování diferencovaných zkušeností pacientů. Změní způsob, jakým inovují a fungují, a to díky zkušenostem zaměřeným na pacienty a zvýšení produktivity a zisků.

Maximalizujte zapojení ekosystému do:

Podpoření inovace v celém podniku propojením lidí s nejlepšími nápady.

Zvyšte konkurenční výhodu díky rušivým holistickým zkušenostem zaměřeným na pacienty.

Vynikání v obchodních operacích pro zvýšení ziskovosti a kvality produktů.

Spojte ty nejlepší lidi s těmi nejlepšími nápady

Propojení lidí s daty umožňuje rychlejší a informovanější rozhodování a zároveň infuzi virtualizace a simulace v průběhu vývoje a výroby kontinua. To pomáhá zajistit, aby terapie byly vyráběny „tak, jak byly navrženy“ a „registrovány“ nákladově nejefektivnějším a nejkvalitnějším způsobem.

Platforma 3DEXPERIENCE® umožňuje společnostem zabývajícím se vědou o živé přírodě vytvářet zkušenosti, které uspokojují neuspokojené lékařské potřeby a zlepšují výsledky pacientů na globálních trzích v jednom virtuálním prostředí (průzkum, objev, vývoj, testování, komercializace) – s plnou viditelností vrámci svých vnitřních i vnějších ekosystémů.

Řešte obchodní výzvy

kapitalizace znalostí
Zdravotnictví

Kapitalizace znalostí

Propojení systémů, lidí a dat ve virtuálním ekosystému za vedení inovací a vytváření konkurenčních výhod

celková kvalita
Zdravotnictví

Celková kvalita

Celková kvalita vyžaduje úplnou kontrolu Prozkoumat Dosáhněte souladu s předpisy s výjimečnými standardy kvality Vylepšený

bezpečnost, kontrola a instrumentace
Zdravotnictví

Zdravotnické nástroje

Transformace zdravotnických nástrojů s vhodnými inovacemi. Prozkoumat Poraďte si se složitostmi a změnami při současném

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.