Kapitalizace znalostí

Propojení systémů, lidí a dat ve virtuálním ekosystému za vedení inovací a vytváření konkurenčních výhod

Vyhrajte s digitální kontinuitou

Obchodní úspěch je do značné míry tažen vytvářením nových toků příjmů (tj. inovací) a provozní dokonalostí. Během posledního desetiletí byly společnosti z biologických věd rozděleny do mnoha izolovaných divizí. Pro správu tohoto problému bylo mnoho vytvořených komplexních organizací založených na matici, které se pokoušejí zlepšit komunikaci a výměnu dat napříč divizemi, aby zefektivnily interní procesy, ale je zapotřebí mnohem více.

Organizace, které digitalizují své podnikání tím, že přijmou zásady a technologie, které poskytují digitální kontinuitu v celém inovačním kontinuu, zvítězí. To bude lépe sloužit úsilí o otevřené inovace, výzkum a inženýrství, výrobu a konečné poskytování diferencovaných zkušeností pacientů. Změní způsob, jakým inovují a fungují, a to díky zkušenostem zaměřeným na pacienty a zvýšení produktivity a zisků.

Maximalizujte zapojení ekosystému do:

Podpoření inovace v celém podniku propojením lidí s nejlepšími nápady.

Zvyšte konkurenční výhodu díky rušivým holistickým zkušenostem zaměřeným na pacienty.

Vynikání v obchodních operacích pro zvýšení ziskovosti a kvality produktů.

Spojte ty nejlepší lidi s těmi nejlepšími nápady

Propojení lidí s daty umožňuje rychlejší a informovanější rozhodování a zároveň infuzi virtualizace a simulace v průběhu vývoje a výroby kontinua. To pomáhá zajistit, aby terapie byly vyráběny „tak, jak byly navrženy“ a „registrovány“ nákladově nejefektivnějším a nejkvalitnějším způsobem.

Platforma 3DEXPERIENCE® umožňuje společnostem zabývajícím se vědou o živé přírodě vytvářet zkušenosti, které uspokojují neuspokojené lékařské potřeby a zlepšují výsledky pacientů na globálních trzích v jednom virtuálním prostředí (průzkum, objev, vývoj, testování, komercializace) – s plnou viditelností vrámci svých vnitřních i vnějších ekosystémů.

Řešte obchodní výzvy

kapitalizace znalostí
Zdravotnictví

Kapitalizace znalostí

Propojení systémů, lidí a dat ve virtuálním ekosystému za vedení inovací a vytváření konkurenčních výhod

celková kvalita
Zdravotnictví

Celková kvalita

Celková kvalita vyžaduje úplnou kontrolu Prozkoumat Dosáhněte souladu s předpisy s výjimečnými standardy kvality Vylepšený

bezpečnost, kontrola a instrumentace
Zdravotnictví

Zdravotnické nástroje

Transformace zdravotnických nástrojů s vhodnými inovacemi. Prozkoumat Poraďte si se složitostmi a změnami při současném

Poptávka softwaru