Celková kvalita

Celková kvalita vyžaduje úplnou kontrolu

Dosáhněte souladu s předpisy s výjimečnými standardy kvality

Vylepšený design zdravotnických prostředků, testování, klinická diagnostika a regulační věda spolu s designem „in-silico“, je posun směrem k biologickým přípravkům a zdravotní ekonomii založené na výsledcích, které mohou pomoci urychlit přísun nejlepší produktů na trh a snížit celkovou míru opotřebování v odvětví biologických věd.

Cílem je vytvořit integrovaný rámec pro inovace v souladu s předpisy, začlenit kvalitu a regulační osvědčené postupy v rané fázi procesu vývoje a zajistit sledovatelnost produktů od začátku do konce po celou dobu životnosti produktu. Tento proces umožňuje vyšší kvalitu, vyhovující produkty a rychlejší regulační schválení.

Pacienti požadují vyšší kvalitu a účinnost léčby

Integrovaný rámec pro inovace v souladu s předpisy, s integrovanými kvalitními a regulačními osvědčenými postupy pomůže splnit požadavky vládních regulačních orgánů i požadavků pacientů.

Platforma 3DEXPERIENCE® je jediným řešením, které poskytuje jediné prostředí, kde mohou výrobci těsněji spolupracovat se zákazníky a vyvíjet řešení na míru při nebývalé rychlosti, efektivitě a nákladech. Vylepšená spolupráce na více místech jim umožňuje spravovat a koordinovat kapacitu zařízení, provoz, zásoby a zdroje způsobem, který je ziskový a efektivní.

Zajistěte plnou shodu s předpisy:

Využijte regulační inteligenci k podpoře Vaší globální strategie

Zajistěte konzistentní přístup ke kvalitě, dodržování předpisů a regulačním činnostem vrámci Vašeho rozšířeného ekosystému

Zkraťte dobu uvedení na trh a náklady na rozšíření trhu

Snižte riziko nesouladu a zlepšete vyhledatelnost

Budování budoucnosti

Integrovaný obchodní rámec platformy 3DEXPERIENCE pomáhá OsstemIimplant eliminovat tradičně odpojené procesy a data a zároveň zvýšit efektivitu spolu s přesností kontroly kvality výrobků.
Přečtěte si celý příběh zákazníka

Získání podílu na světovém trhu vyžaduje diverzifikaci a rychlé dodání inovativních produktů spotřebiteli. Rostoucí kontrola produktů souvisejících se zdravím nás nutí věnovat velkou část našeho výzkumu a vývoje regulačním činnostem spíše než vývoji nových produktů.

Kim Tae-yong
Vedoucí týmu pro správu informačních systémů, Osstem Implant

Řešte obchodní výzvy

kapitalizace znalostí
Zdravotnictví

Kapitalizace znalostí

Propojení systémů, lidí a dat ve virtuálním ekosystému za vedení inovací a vytváření konkurenčních výhod

celková kvalita
Zdravotnictví

Celková kvalita

Celková kvalita vyžaduje úplnou kontrolu Prozkoumat Dosáhněte souladu s předpisy s výjimečnými standardy kvality Vylepšený

bezpečnost, kontrola a instrumentace
Zdravotnictví

Zdravotnické nástroje

Transformace zdravotnických nástrojů s vhodnými inovacemi. Prozkoumat Poraďte si se složitostmi a změnami při současném

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.