Infrastruktura

Projekty veřejné výstavby hrají důležitou roli v hospodářské a sociální stabilitě. V této oblasti jsou proto obzvláště důležité vylepšené týmové práce, rozšířené možnosti vizualizace a optimalizovaná návratnost investic během celého životního cyklu.

Zajistěte přizpůsobivou budoucnost

Silnice, železnice, tunely, mosty a veškerá městská infrastruktura mají obrovský dopad na pocity obyvatel a na to, jak katastrofy, změny životního prostředí a bezpečnostní hrozby ovlivňují jejich životy. Plánovači infrastruktury musí brát v úvahu bezpečnost a revitalizaci města jako celku a integrovat různé scénáře s využitím 3D, internetu věcí a dat o široké škále městských činností.

Abychom zachytili virtualizovaný život Singapuru, musíme dát správná data správným lidem na správné úrovni a ve správný čas

George Loh
Ředitel, Ředitelství programů národního výzkumu, projekt Virtual Singapore

Modernizujte své aktivity

Moderní nástroje a digitalizace znalostí způsobují revoluci v tom, jak vytváříme zastavěné území. Návrháři infrastruktury, inženýři a stavební týmy dosahují bezprecedentní úrovně přesnosti a kontroly. A výsledky jsou ohromující.

Pokročilá řešení architektonického designu umožňují rychlé iterace a otevírají svět možností. Integrované systémy spolupráce umožňují partnerům v navazujícím dodavatelském řetězci hodnotně přispívat od začátku procesu.

Spolu s naším dodavatelem jsme vyvinuli platformu BIM (prostředí, ve kterém jsou potřebné aplikace pro odhadování ceny stavby, projektování, oceňování, a pro komunikaci a vzájemnou spolupráci a sdílení informací a dat) speciálně pro pozemní stavitelství, která je ideální pro vizualizaci silnic, mostů a tunelů. Kromě realistického znázornění profitujeme také z vysoké úrovně detailů v prezentaci – a to i u menších prvků.

Junwei Wu
Zástupce ředitele, BIM Center, Shanghai Municipal Engineering Design Institute

Maximalizujte výsledky projektu

Vzhledem k charakteru projektu a roztříštěnosti sektoru je obtížné pro týmy stavebního inženýrství a stavebnictví standardizovat integrovanou platformu a účinně sdílet informace. Postupy výběrových řízení a izolace funkcí navíc vedou k přehnaným odhadům a výsledkům, které nesplňují očekávání.

Vědecký přístup ke stavebnictví a výstavbě zahrnuje podrobnou analýzu tradičních postupů v tomto odvětví a přehodnocení předpokladů z hlediska spolupráce, provedení a informací. Inovace, jako je prefabrikace, 4D modelování a nástroje pro řízení projektů v reálném čase, umožňují týmům okamžitě realizovat své stavební projekty bez chyb.

Použili jsme naši platformu BIM specializovanou na pozemní stavitelství, abychom co nejlépe rozdělili úkoly mezi inženýry odpovědné za komponenty, kostru a ocelovou konstrukci.

Junwei Wu
Zástupce ředitele, BIM Center, Shanghai Municipal Engineering Design Institute

Vytvářejte společně

Každý stavební projekt přináší novou kombinaci členů týmu a zúčastněných stran. Komunikace a spolupráce v geograficky rozptýlených týmech, včetně členů různých národností a mluvících různými jazyky, je zvláště komplikovaná. Je nezbytné správně sdílet a předávat data mezi všemi účastníky projektu a upravit informace tak, aby byla zajištěna jejich správnost a úplnost. Díky globálnímu přístupu k projektu a vizualizaci výsledků získají účastníci projektu jediný společný digitální model objektu.

Od celkového systému po nejmenší části jsou návrhy prezentovány ve formě 3D vizuálů, což umožňuje jasnější a přesnější komunikaci se všemi zúčastněnými stranami.

Lv Wei Zhang
Zástupce hlavního inženýra, IT Center, Shanghai Municipal Engineering Design Institute

Řešte obchodní výzvy

města
Stavebnictví, města a území

Města

Zdravým městským prostředím jsou budovy šetrné k životnímu prostředí, spolehlivé inženýrské systémy, účinná infrastruktura a

infrastruktura
Stavebnictví, města a území

Infrastruktura

Projekty veřejné výstavby hrají důležitou roli v hospodářské a sociální stabilitě. V této oblasti jsou

budovy
Stavebnictví, města a území

Budovy

Vytváření prostředí pro lidi vyžaduje transparentnost, efektivitu, koordinaci úsilí a znalost řemesla. Prozkoumat Zajistěte odolnou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.