Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Stavebnictví, města a území

Objevte zastavěné prostředí a zajistěte udržitelnou a odolnou budoucnost měst.

Rostoucí městská populace na celém světě zavedla koncept inteligentních měst, v nichž se digitální inovace používají k řešení dlouhodobých městských problémů. Související stavební boom kladl rostoucí požadavky na týmy AECO (multidisciplinární tým profesionálů – architektů, inženýrů, techniků, specialistů atd. – na vyšších, středních a juniorských úrovních), aby nejen budovaly struktury a systémy,aby byly estetické a efektivní, ale také je navrhovaly pro dlouhodobou udržitelnost a řešily řadu problémů pro více zúčastněných stran.

Jak se v post-digitální éře daří stavebnictví, městům a územím

Jaké jsou naše priority pro pokrok v zastavěném prostředí, s technologiemi spojujícími téměř vše, co vidíme? Jaké procesy a systémy nám umožní nejlépe vytvářet pohodlné, krásné, dynamické a udržitelné konstrukce a města? Jak využijeme spolupráci v Cloudu, 4D simulaci, automatizaci, digitální kontinuitě a virtuálních prostředích k transformaci tradičních procesů, které navrhují a vytvářejí naše budovy, infrastrukturu a města? Aby přežily a prosperovaly v post-digitální éře, musí se všechny velké i malé týmy působící ve stavebnictví, tvorbě měst a území orientovat kolem těchto klíčových katalyzátorů.

Řešte obchodní výzvy

města
Stavebnictví, města a území

Města

Zdravým městským prostředím jsou budovy šetrné k životnímu prostředí, spolehlivé inženýrské systémy, účinná infrastruktura a

infrastruktura
Stavebnictví, města a území

Infrastruktura

Projekty veřejné výstavby hrají důležitou roli v hospodářské a sociální stabilitě. V této oblasti jsou

budovy
Stavebnictví, města a území

Budovy

Vytváření prostředí pro lidi vyžaduje transparentnost, efektivitu, koordinaci úsilí a znalost řemesla. Prozkoumat Zajistěte odolnou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.