Vybavení budov

Pokud jde o vybavení budov, je nezbytné, aby byl komfort a bezpečnost koncových uživatelů prioritou. Proto výrobci OEM věnují zvláštní pozornost během návrhu shodě s předpisy a efektivitě zařízení.

Efektivní design a výroba

S desítkami míst po celém světě jsou výrobci stavebních zařízení vyzváni k zavedení rychlých výrobních procesů v rámci svých organizací, které jim umožní jednoduše spolupracovat.

Jednoúčelové stroje jsou nahrazovány zařízením vše v jednom, které pokrývá celý výrobní proces a umožňuje jim překonat tyto výzvy a poskytnout svým zákazníkům veškeré pohodlí a bezpečnost, které si zaslouží.

Vyrábějte zařízení pro pohodlí a bezpečnost

Výrobci OEM, kteří prodávají stavební zařízení, je musí nakonfigurovat tak, aby odpovídaly prostředí, ve kterém budou fungovat. Musí reagovat na specifické požadavky zákazníků, kteří očekávají, že výtahy budou schopné rychle vyšplhat na mrakodrapy, ploché eskalátory pro vybavení vlakových nádraží a letišť a dopravníky určité velikosti.

Dodavatelé stavebních zařízení čelí dalším výzvám, jako je potřeba dodávat inteligentnější a účinnější vybavení. To znamená integraci mechanických a elektrických systémů, které zlepšují funkčnost stroje, a které lze konfigurovat na základě preferencí zákazníka.

Zajistěte lepší marže díky rozšířeným nabídkám služeb

Oproti minulým deseti letům výrobci výrazně snížili marži na prodeji strojů. Výrobci OEM, kteří mají potíže se ziskem, proto do svého portfolia přidávají služby, aby podpořili své podnikání.

Výrobci zlepšují své marže a zvyšují poprodejní výnosy tím, že na začátku procesu vývoje produktů zahrnou servisní potřeby. Rozšířená nabídka služeb, která spojuje vybavení, podporu, údržbu a spotřební materiál, zajišťuje maximální efektivitu, výkon a spokojenost zákazníků.

Řešte obchodní výzvy

výrobci pneumatik
Průmyslové vybavení

Výrobci pneumatik

Rostoucí náklady na palivo a suroviny, silná konkurence a přísné bezpečnostní a ekologické předpisy jsou

těžké mobilní stroje a zařízení
Průmyslové vybavení

Těžké mobilní stroje a zařízení

Stavebnictví, těžba a zemědělství potřebují robustní a efektivní těžká mobilní zařízení, která jsou přizpůsobena požadavkům

kovové a plastové výrobky
Průmyslové vybavení

Kovové a plastové výrobky

Stabilita a výkon stroje závisí na kvalitě jeho součástí. Dodavatelé se musí přizpůsobit různým potřebám

výkonová a plynulá zařízení
Průmyslové vybavení

Výkonová a plynulá zařízení

Nové technologie změnily způsob, jakým jsou energetická a plynulá zařízení navržena, tím že poskytují větší

průmysloví roboti a 3d tiskárny
Průmyslové vybavení

Průmysloví roboti a 3D tiskárny

Digitalizace mění průmyslová zařízení a systémy a poskytuje výrobcům flexibilitu při poskytování připojené a přizpůsobené

specializované výrobní stroje
Průmyslové vybavení

Specializované výrobní stroje

Jednoúčelové stroje jsou nahrazovány komplexnějšími zařízeními, která pokrývají celý výrobní proces. Aby získali více nabídek,

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.