Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Výrobci součástí draků letadel

Dodávejte včas, na správné místo a s náklady,
pro uspokojení rostoucí poptávky po letadlech

Podpora inovací ve vývoji a výrobě produktů

Po více než 100 letech zásadního technologickeho pokrok bude letecký průmysl v příštích 10 letech zažívat stejně dramatický vývoj ve více oborech.

Výrobci musí zvážit, jak přijmout pokročilé materiály, robotiku, aditivní výrobu, umělou inteligenci, pokročilé analýzy a další technologie, aby mohli dosáhnout větší efektivity a všestrannosti společně s jejich dodavatelským řetězcem při poskytování systémů s posádkou a bez posádky, větší palivové účinnosti v komerčních letadlech a vyšší spolehlivosti a efektivity nákladů obecně.

Je velmi důležité, abychom nemysleli jen na tvar, ale také na složitost systémů a na to, jak zapadají do celkového designu.

Simon Briceno
Výzkumný inženýr, Letecká laboratoř pro návrh systémů, technologický institut Georgia

Vstup regionálních a nových firem v oblasti výroby letadel

Regionální výrobci a startupy vstupují na trh ve větším počtu, přinášejí s sebou obchodní praktiky, které jim umožňují být aktivnější, mají chuť k většímu riziku a prokazatelně vykazují rychlé inovace.

Nové technologie snížily dřívější překážky pro vstup na trh, což umožnilo netradičním hráčům nejen získat oporu na klíčových trzích, ale také vychovat starší hráče.

Neustále jsme pracovali na hledání nových způsobů, jak zlepšit proces vytváření, vývoje a výroby nových produktů a obsluhy našich zákazníků.

Humberto Pereira
Viceprezident pro engineering a technologie, Embraer

Řešte obchodní výzvy

obrana
Letectví a obrana

Obrana

Urychlete inovace, které zajistí včasné dodávky za určenou cenu a podle plánu. Prozkoumat Rostoucí globální

vesmír
Letectví a obrana

Vesmír

Zrychlete schopnost společností zabývajících se kosmickou výrobou navrhnout systém hned napoprvé v požadované kvalitě, spolehlivosti

letecké pohony
Letectví a obrana

Letecké pohony

Vylepšete programy pro vývoj motorů, aby uspokojily rekordní poptávku a zároveň snížily náklady. Prozkoumat Hodinová

letecké společnosti
Letectví a obrana

Letecké společnosti

Optimalizujte svůj provoz a poskytněte svým zákazníkům vynikající zážitek z letu Prozkoumat Dopřejte svému cestujícímu

letiště
Letectví a obrana

Letiště

Splňte požadavky na infrastrukturu a udělejte radost cestujícím v letecké dopravě Prozkoumat Vylepšete nakupování na

Zajistěte udržitelnost
Letectví a obrana

Zajistěte udržitelnost

Urychlete vývoj udržitelného portfolia leteckých systémů a služeb Prozkoumat ČELTE NOVÝM VÝZVÁM Udržitelnost se stala

Zlepšete pružnost výroby pomocí digitální kontinuity

Zlepšete pružnost výroby pomocí digitální kontinuity
Analytici odhadují, že během výroby dochází k více než 30 procentům chyb a plýtvání. Výrobci tvrdě pracují na tom, aby zvládali stále se zvyšující složitost systémů při plnění agresivních cílů dodávek výroby.

Společnosti hledají továrnu budoucnosti, označovanou také jako Industry 4.0, Smart Manufacturing a Connected Factory, aby vytvořily vysoce automatizované a vzájemně propojené výrobní kapacity, které by dokázaly reagovat na zvýšenou nebo sníženou poptávku na trhu.

Tato pružnost pomůže výrobcům a jejich dodavatelským řetězcům zvyšovat efektivitu, snižovat plýtvání a zkracovat cykly vývoje produktů, aby uspokojili poptávku na trhu.

Můžeme snižovat a optimalizovat naše dodací termíny a zlepšovat efektivitu provozu, což je důležitá konkurenční výhoda, protože objednávky na nové stroje neustále rostou.

Jean-Luc Sturlèse
Viceprezident pro řízení výrobních toků, Airbus Helicopters

Správa zvýšené poptávky a významných nevyřízených produktů

Očekává se, že odvětví světového komerčního letectví zachová svůj významný růst výnosů a příjmů, který je způsoben zvýšením míry letecké dopravy. Letecké společnosti a provozovatelé urychlují nahrazování starších letadel moderními letadly s nízkou spotřebou paliva, která využívají nových materiálů, kompozitů a technologií. Aby bylo možné vyhovět této rekordní poptávce odhadované na více než 43 000 nových letadel pro příštích 20 let, musí výrobci letadel transformovat všechny aspekty návrhu, výroby a dodávek a současně zvyšovat efektivitu a schopnost přizpůsobení výrobku dle potřeb zákazníka.

Sjednotili jsme naše procesy, metody a nástroje, čímž jsme ušetřili drahocenný čas, který jsme místo toho mohli věnovat inovacím.

Didier Evrard
Výkonný viceprezident, vedoucí programu A350 XWB, Airbus

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.