Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Vesmír

Zrychlete schopnost společností zabývajících se kosmickou výrobou navrhnout systém hned napoprvé v požadované kvalitě, spolehlivosti a bezpečnosti při nižších nákladech.

Rostoucí obchodní zájem a investice do vesmíru

Významná investice nových hráčů podnítila nový růst v komercializaci vesmíru. Nové satelitní sítě a služby, národy rychle získávající zkušenosti s vesmírem (např. Japonsko, Čína a Indie), jakož i soukromé subjekty, včetně Virgin Galactic, SpaceX a Blue Origin, všechny soupeří o kousek trhu. Tito hráči a další investující do vesmíru budou budoucí stavitelé raket, satelitních systémů a provozovatelé kosmické turistiky.

Vzhledem k začátku od úplné nuly tito noví účastníci změní způsob provádění programů.

Rostoucí zájem veřejnosti o cestování vesmírem

Stovky soukromých společností a startupů nejen snižují náklady na vesmírné cestování, ale také zvyšují zájem veřejnosti o průzkum vesmíru, těžbu surovin na asteroidech a potenciálně kolonizaci nových planet. Od doby, kdy byl SpaceX poprvé úspěšně spuštěn v roce 2009, se jak částky investované soukromími investory, tak vládní finanční vstupy v soukromých kosmických společnostech, meziročně zvyšují. Nyní soukromí občané dobrovolně létají na suborbitálních letech a kolonizují Měsíc a Mars. Tento zájem bude i nadále stimulovat investice a růst v kosmickém průmyslu.

Nové inovace snižují překážky pro vstup na trh

Nové technologické inovace umožňují společnostem rychleji a levněji dosáhnout cílů. 3D tisk, opakovaně použitelné kosmické nosiče a efektivnější výrobní techniky snižují náklady vstupu nových konkurentů na trh a zvyšují marže pro zavedené společnosti. V důsledku toho dochází k hlubokým změnám ve vztahu mezi vládními institucemi, vesmírnými organizacemi a výrobci.

Řešte obchodní výzvy

obrana
Letectví a obrana

Obrana

Urychlete inovace, které zajistí včasné dodávky za určenou cenu a podle plánu. Prozkoumat Rostoucí globální

vesmír
Letectví a obrana

Vesmír

Zrychlete schopnost společností zabývajících se kosmickou výrobou navrhnout systém hned napoprvé v požadované kvalitě, spolehlivosti

letecké pohony
Letectví a obrana

Letecké pohony

Vylepšete programy pro vývoj motorů, aby uspokojily rekordní poptávku a zároveň snížily náklady. Prozkoumat Hodinová

letecké společnosti
Letectví a obrana

Letecké společnosti

Optimalizujte svůj provoz a poskytněte svým zákazníkům vynikající zážitek z letu Prozkoumat Dopřejte svému cestujícímu

letiště
Letectví a obrana

Letiště

Splňte požadavky na infrastrukturu a udělejte radost cestujícím v letecké dopravě Prozkoumat Vylepšete nakupování na

Zajistěte udržitelnost
Letectví a obrana

Zajistěte udržitelnost

Urychlete vývoj udržitelného portfolia leteckých systémů a služeb Prozkoumat ČELTE NOVÝM VÝZVÁM Udržitelnost se stala

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.