Telekomunikace, výpočetní technika a síť

Využití digitální transformace

Digitální transformace, uvnitř a venku

Inovativní dopravci, infrastrukturní společnosti i výrobci zařízení usilují o vnitřní transformaci, která jim pomůže lépe zvládat složitosti konkurence v digitálním světě, aby se vyrovnali se svými konkurenčními výzvami. To zahrnuje transformace, které jim mohou pomoci orientovat se v přechodu od výroby hardwarově orientovaných produktů k vývoji nabídek, které kombinují hardware, software a služby.

Konečně, 3DEXPERIENCE poskytne flexibilní systém, kde můžeme zvyšovat a snižovat společně s podnikáním.

Johan Torstensson
CIO, Ericsson

Noví konkurenti a nové příležitosti

Velkou výzvou pro odvětví telekomunikací, výpočetní techniky a sítě je řešení nových konkurentů, neboť konvergence odvětví širokopásmového připojení, médií a informačních technologií pokračuje. Vzhledem k tomu, že telekomunikační společnosti se snaží využívat nových příležitostí, které umožňuje internet věcí, vzestup mPayments, sítě 5G, cloud computing a další digitální vývoj, čelí jak tradičním, tak ne-telekomunikačním konkurentům.

Naslouchání „Hlasu zákazníka“ v průběhu vývoje

Úspěch ve vysoce konkurenčním telekomunikačním prostředí spočívá na rozvoji působivých zákaznických zkušeností, poskytování personalizovaných služeb, silné zákaznické podpory a vysoké kvalitě sítě.

To vyžaduje otevření hranice inovací prostřednictvím sociálních představ a umožnění, aby požadavky zákazníků byly formulovány, pochopeny, zachyceny a validovány v průběhu celého životního cyklu produktů a služeb.

Obsluha různých zákazníků s modulárními, konfigurovatelnými nabídkami

Produkty, jako jsou mobilní zařízení, pozemní zařízení, satelity, pozemské stanice a další, byly vždy složité. Aby se snížila tato složitost a řešily intenzivní náklady a časové tlaky, společnosti zabývající se telekomunikacemi, výpočetními technikami a sítěmi stále více přijímají modulární, variantně orientovaný vývoj produktů s modularitou a aplikací hardwarových, softwarových a servisních komponent.

Flexibilní výroba k řešení volatilní poptávky

Průmyslový internet věcí (IIoT) urychluje obchodní rozhodování využitím informací o plánování, výrobě a distribuci s mnohem vyšším stupněm inteligence, automatizace a přesnosti.

Digitální integrace plánování výroby, realizace a plánování poptávky na jedné platformě přináší rychlost výroby a agilitu požadovanou na dnešních konkurenčních a nákladově citlivých trzích.

Využití analýzy PLM ke zvýšení výkonu

Rychlejší rozhodování je zásadní pro to, abyste si udrželi náskok před konkurencí. Zaměstnanci potřebují stručné a včasné informace přizpůsobené jejich potřebám úkolů, bez ohledu na to, zda jsou prodejní osobou, projektovým manažerem nebo vedoucím pracovníkem.

To je obzvláště důležité pro high-tech inovace a vývoj produktů.

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

Poptávka softwaru