Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences

Vytvářejte uživatelské prostředí

Zkušenosti uživatelů jsou místem, kde se emoční svět setkává s praktickým a vytváří potěšení v každém místě uživatelské cesty. Za tímto účelem se organizace mění na více spotřebitelsky zaměřené. Tuto transformaci je třeba podpořit nástroji a procesy, které pomáhají urychlit návrh a dodávku různorodých vysoce kvalitních elektronických zařízení.

Návrháři zítřka budou mít výkonná trojrozměrná virtuální prostředí, která budou budovat, vytvářet, modelovat a testovat cokoli. A zítřek už je tady.

Olivier Blanchard
Senior analytik ve firmě Futurum Research

Využití „zážitkového myšlení“

„Zážitkové myšlení“ si dokáže představit, jak mmnohosmyslové interakce uživatelů, v kombinaci s obsahem a službami, mohou přeměnit produkt na požadovaný zážitek zákazníka. Společnosti v oblasti špičkových technologií stále více potřebují zdokonalovat tyto zkušenosti po celou dobu životnosti používaných zařízení a využívat inteligenci dodávanou prostřednictvím softwaru.

Zákaznické zážitky se stále více stávají základním kamenem toho, jak si společnosti představují svoje budoucí inovace.

Olivier de Percin
VP High-Tech Industry, Dassault Systèmes

Podpora softwarových inovací

V oblasti spotřební elektroniky jsou inovace stále více založeny na funkcích poskytovaných softwarem, což vede k obrovskému nárůstu nabídky softwaru a jeho složitosti. Dassault Systèmes poskytuje otevřenou platformu pro koordinaci propojených systémů pomocí společné správy hardwaru, elektroniky a softwaru.

Poskytování softwaru bez použití konstrukčního systému založeného na modelu může být skutečnou výzvou.

Olivier de Percin
VP High-Tech Industry, Dassault Systèmes

Zvládnutí rostoucí složitosti produktu a procesu

Diverzifikované a regulované globální dodavatelské řetězce a trhy vyvíjejí na výrobce v odvětví spotřební elektroniky obrovský tlak. Perfektní koordinace celého hodnotového řetězce nových produktů je nezbytná pro poskytování vysoce kvalitních produktů, které respektují velmi přísné požadavky na náklady a termín, kdy bude produkt uveden na trh.

S 3DEXPERIENCE máme základ, který nás připravuje na budoucnost. Platforma nám dává schopnost mapovat požadavky od začátku vývoje do sériové výroby.

Ernst Dober
Vedoucí vývoje a služeb, V-ZUG

Zajištění výkonu produktu a dodržování předpisů

Každý ví, že brzká selhání produktů a jejich stahování jsou velmi nákladné – jak finančně, tak z hlediska znehodnocení značky.

Realistická simulace umožňuje předpovídat důsledky pádu zařízení a upravit konstrukci tak, aby produkty vydržely zátěž a namáhání při používání zákazníkem.

Konečně se jedná o vývoj nejlepších možných produktů pro naše zákazníky. Nástroje SIMULIA nám k tomu pomáhají.

Morten Birkmose Søndergaard
Vedoucí inženýr akustiky, GN ReSound

Optimalizace výroby pro nestabilní poptávku

Průmyslový internet věcí (IIoT) urychluje obchodní rozhodování tím, že využívá informace o plánování, výrobě a distribuci s mnohem vyšším stupněm inteligence, automatizace a přesnosti.

Digitálně integrující plánování výroby, provádění a plánování poptávky na jedné platformě přináší rychlost výroby a pružnost vyžadovanou na dnešních konkurenčních a nákladově citlivých trzích.

Protože naši vedoucí v oblasti poptávky již nejsou omezeni plánovacím softwarem, mohou se nyní soustředit na vytváření lepších předpovědí.

Evelien Klein
Ředitel řízení poptávky, NXP

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

3D CAD

2D CAD

JAK POŘÍDIT ŘEŠENÍ?
Kontaktujte nás!

Pro naše klienty

O nás

Sociální média

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.