Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences

Vytvářejte uživatelské prostředí

Zkušenosti uživatelů jsou místem, kde se emoční svět setkává s praktickým a vytváří potěšení v každém místě uživatelské cesty. Za tímto účelem se organizace mění na více spotřebitelsky zaměřené. Tuto transformaci je třeba podpořit nástroji a procesy, které pomáhají urychlit návrh a dodávku různorodých vysoce kvalitních elektronických zařízení.

Návrháři zítřka budou mít výkonná trojrozměrná virtuální prostředí, která budou budovat, vytvářet, modelovat a testovat cokoli. A zítřek už je tady.

Olivier Blanchard
Senior analytik ve firmě Futurum Research

Využití „zážitkového myšlení“

„Zážitkové myšlení“ si dokáže představit, jak mmnohosmyslové interakce uživatelů, v kombinaci s obsahem a službami, mohou přeměnit produkt na požadovaný zážitek zákazníka. Společnosti v oblasti špičkových technologií stále více potřebují zdokonalovat tyto zkušenosti po celou dobu životnosti používaných zařízení a využívat inteligenci dodávanou prostřednictvím softwaru.

Zákaznické zážitky se stále více stávají základním kamenem toho, jak si společnosti představují svoje budoucí inovace.

Olivier de Percin
VP High-Tech Industry, Dassault Systèmes

Podpora softwarových inovací

V oblasti spotřební elektroniky jsou inovace stále více založeny na funkcích poskytovaných softwarem, což vede k obrovskému nárůstu nabídky softwaru a jeho složitosti. Dassault Systèmes poskytuje otevřenou platformu pro koordinaci propojených systémů pomocí společné správy hardwaru, elektroniky a softwaru.

Poskytování softwaru bez použití konstrukčního systému založeného na modelu může být skutečnou výzvou.

Olivier de Percin
VP High-Tech Industry, Dassault Systèmes

Zvládnutí rostoucí složitosti produktu a procesu

Diverzifikované a regulované globální dodavatelské řetězce a trhy vyvíjejí na výrobce v odvětví spotřební elektroniky obrovský tlak. Perfektní koordinace celého hodnotového řetězce nových produktů je nezbytná pro poskytování vysoce kvalitních produktů, které respektují velmi přísné požadavky na náklady a termín, kdy bude produkt uveden na trh.

S 3DEXPERIENCE máme základ, který nás připravuje na budoucnost. Platforma nám dává schopnost mapovat požadavky od začátku vývoje do sériové výroby.

Ernst Dober
Vedoucí vývoje a služeb, V-ZUG

Zajištění výkonu produktu a dodržování předpisů

Každý ví, že brzká selhání produktů a jejich stahování jsou velmi nákladné – jak finančně, tak z hlediska znehodnocení značky.

Realistická simulace umožňuje předpovídat důsledky pádu zařízení a upravit konstrukci tak, aby produkty vydržely zátěž a namáhání při používání zákazníkem.

Konečně se jedná o vývoj nejlepších možných produktů pro naše zákazníky. Nástroje SIMULIA nám k tomu pomáhají.

Morten Birkmose Søndergaard
Vedoucí inženýr akustiky, GN ReSound

Optimalizace výroby pro nestabilní poptávku

Průmyslový internet věcí (IIoT) urychluje obchodní rozhodování tím, že využívá informace o plánování, výrobě a distribuci s mnohem vyšším stupněm inteligence, automatizace a přesnosti.

Digitálně integrující plánování výroby, provádění a plánování poptávky na jedné platformě přináší rychlost výroby a pružnost vyžadovanou na dnešních konkurenčních a nákladově citlivých trzích.

Protože naši vedoucí v oblasti poptávky již nejsou omezeni plánovacím softwarem, mohou se nyní soustředit na vytváření lepších předpovědí.

Evelien Klein
Ředitel řízení poptávky, NXP

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.